Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aura okozhat kellemetlenség...

Az aura okozhat kellemetlenséget, zavarokat a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Megnézettem az aurám, ami sajnos sötét, fura és kicsi. Azt mondták, hogy méregtelenítenem kellene. Ez lehet majd kihatással a párkapcsolatomra? Nem akarom emiatt elveszíteni a páromat!!!
2012. jún. 12. 23:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
20%
csak uri gellernél
2012. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerinbtem azonnal fordulj orvoshoz. A barátomnak is sötét volt az aurája és csak egyre rosszabb lett. Múltkor megrázott, áramütést kaptam,szakítottunk.
2012. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
11%
Méregteleníts inkább csendben,net mentesen!!
2012. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
37%

Ha megiszol egy liter pi-vizet, majd atvizsgaltatod a lakasodat energiaszint mero palcikas brigaddal, aztan elmesz ordoguzesre Dobogokore (a Fold szivcsakraja), nem lesz semmi gond. De azert egy szemelyes konzultacio Gyurcsokkal sem art, es neha azert ajanlatos betelefonalni keso este a Budapest tv energizalo ugyeletes samanjahoz. Nyugi, minden rendben lesz!!!

Bocs az ekezetek hianyaert, telorol irok.

2012. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
5%
Ez ilyen tipikus "ha nincs problémám, kreálok egyet magamnak" hozzáállás.
2012. jún. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pj0tr ***** válasza:
11%
Eltévesztetted a házszámot. Az ezotéria nem ez a kategória...
2012. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Hát volt egyszer egy csajom akinek rózsaszín haja volt az aurája viszont kékes-lilás, ne tud meg milyen undorító színe volt ettől a hajának:S
2012. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Méregteleníteni? Mi miatt? Tán megmérgezett valaki, vagy mérges gombát ettél vagy mifene?
2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ebből probléma lenne akkor össze se jöttél volna a pároddal mer valamiért nem lettetek volna egymásnak szimpik. Szerintem...

Vagy itt is úgy van mint a mágnesnél pozitív negatív vonza egymást.

Amúgy ez az aura dolog nem kamu. mérhető elektromágneses tere van minden élőlénynek. hogy látni e szemmel ? nem!

2012. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Won ***** válasza:
Ez csak a te energiaszinted. A párkapcsolatodat nem ez fogja meghatározni.
2012. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!