Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sokára 18 éves leszek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára 18 éves leszek, és 180 cm magas lány. Szerintetek ez hátrány a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom és félek,hogy a magasságom lehet az oka. Szerintetek?
2012. máj. 15. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ne viccelj...


Hordj alacsony cipőket és akkor nem lesz annyira hátrány. Bár nekem a női ideálom az alacsony lányok,de egy magas lány sem szenvedne hátrányos megkülönböztetésben ,ha úgy hozná az élet.

2012. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Alacsony cipőket hordok szinte mindig.. Mostanában vettem rá magam,hogy alkalmakkor felvegyek magassarkút,de ez kb. 3x volt eddig :)
2012. máj. 15. 18:23
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

En 170cm vagyok, es nalam bizony eselyed sem lenne a magassagod miatt! :P


25/F

2012. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Túl magas vagy. Sok pasinak ez nem jön be, nekem sem.


Nem nőies.


27/F

2012. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Diavolino44 ***** válasza:

Hát bocsi de szerintem is magas vagy. S én is rosszul érezném magam h a csajom 5 cm magasabb mint én. Bár anyám is magasabb apámnál szóval..

Idővel te is megfogod találni a szerelmet!

Sok Sikert!

2012. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Nálam ha élőben találkoznánk és tetszenél,a magasságod biztos,hogy nem lenne akadály :)

20F 194cm

2012. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én 24/L vagyok, és kb 15-16 éves korom óta 180 felett.. Bátran állítom, hogy semmilyen hátrány nem ért eddig, sőt.. (Alacsonyabb pasim is volt, nem is egy)


A tapasztalatom az az, hogy nehezen találsz magadnak magasabb srácot, de minimum ugyanakkorát, mint te, viszont szerintem nem a magasság a mérvadó egy kapcsolatban, főleg, ha szeretik is egymást( arról nem is beszélve, hogy fekve a különbségek eltűnnek :D <persze kivéve, ha 150 centis pasid van, de nem hiszem, hogy lenne :D> .


A másik meg az, hogy a pasik túlnyomó többsége imádja a szép hosszú combokat, úgyhogy szerintem nem ez az oka annak, hogy még nem volt kapcsolatod.

2012. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ki nem szarja le h milyen magas vagy, az ágyban fekve úgyis egymagasságban vagytok :)) Hát ha még a pasid előtt térdelsz ;)

Különben meg ha még jól is nézel ki menj modellkedni, még megszedheted magad vele, ott kifejezetten a magas lányokat szeretik.

2012. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálam se lenne esélyed, de gondolom nekem sem nálad. szintén 170cm F
2012. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kicsit rossz volt látni hogy csak a magasság miatt sokan esélyt sem adnának neked,de lehet csak szórakoztak veled...

180 centi az még nem valami egetverő dolog ami miatt rosszul kellene érezned magad.Részemről valamikor 195 környékén érezném magam furán a nő mellett.Semmi nincs veszve,sok fiú van még tölled is "magasabban" vagy körülbelül a te "szinteden".Ráadásul ha megkapó a személyed,ez a dolog elhalványul ha az adott férfinak tegyük fel gondot szokott jelenteni. (191cm-es Hapsi)

2012. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!