Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen szavak léteznek,...

Milyen szavak léteznek, amivel be tudok folyásolni valakit?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném kapni az illetőt,aki elhagyott.Biztos vannak olyan kifejezések,mondatok,amik hatással vannak az emberre,és manipulálni lehet.Most nem hazugságokra gondolok.Mint amikor az emberek szavakkal belemásznak a másik lelkivilágába,de ebben az esetben ugye pont az ellenkezőjét szeretném elérni.A szavak nagyon meg tudnak maradni az ember agyában,ezt magamról tudom.Szóval egy olyan üzenetet kellene írnom,ami hatásos lenne,de nem könyörgés,megalázkodás a másik előtt. Tud segíteni valaki ebben? 27/N
2012. jún. 12. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, de ne törtető. És ha eddig sem akart tőled semmit a szakítás után, tartsd tiszteletbe a döntését.
2012. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 reptoid ***** válasza:
100%
Ez a "be tudok folyásolni" durvább, mint a "fel tudok lebbezni" :D
2012. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Se**fej.


Garantáltak a heves érzelmek, a reakció és hogy emlékezni fog rá.

2012. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocs:befolyásolhatok valakit,elírtam...:)
2012. jún. 13. 00:13
 5/17 anonim ***** válasza:
figyelj ez a legjobb állj ne mozdulj kezeket a tarkóra :D na de lényeg hogy ilyen szavak nem léteznek mert nem a szavak hanem az hogy KI mondja az számít igazán, na meg egyénfüggő kinek mi marad meg.Ha valakinek nincs érzése a másik felé tök mindegy milyen szavakat használ.Szerintem írd meg őszintén mit érzel iránta képzeld magad elé mit mondanál neki ha utoljára kéne mondanod.19/f sok sikert
2012. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
segíteni nem tudok, de azt legalább már tudom miért hagyott el téged :D
2012. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon poénos vagy utolsó:)

Tudom hogy szeret,de hosszú lenne leírni mi miért történt.Persze legszívesebben leírnám őszintén amit érzek,szeretem,stb,de ezt nem fogom így,mert az kuncsorgásnak tűnik.Jó lenne ha magától,vagy egy kis segítséggel jönne rá hogy vissza akar jönni,és ő mondaná is ki.A lelki terror is sokkal fájdalmasabb mint a testi,ott is sokszor szavakkal alázzák a másikat.A manipulálásra is már rákerestem a neten,de semmit nem találtam.

2012. jún. 13. 00:50
 8/17 anonim ***** válasza:

nem, a legnagyobb bajod, hogy buta vagy

vagy legalábbis hiszékeny

2012. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Valóban 27 vagy és nem 17?


Mond el neki, hogy mit érzel, az ömlengéseket kerülve. Elfogadod a döntését, akármi legyen is az, ha mégis téged választ, akkor várod vissza, de te többet nem fogod keresni ez ügyben.


És vagy visszamegy hozzád vagy nem. Ez utóbbi szerencsésebb lenne, mert az ő részéről nagy szerelemről nincs szó.

2012. jún. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

azt elfelejted hogy a párod nem nö volt ugyhogy nehezen fog menni ez a manipulálos/agyába beledumálos vonal, tekintve hogy te viszont nö vagy.

A férfiak általában tudják mit akarnak, szoval ha elhagyott, nyilván azért mert nem akar veled lenni. Na ehhez meg irhatsz bármilyen üzenetet. Különbenis miért akarsz olyat visszaszerezni akinek nem kellesz? Nincs neked tartásod?

A legjobb amit tehetsz hogy megmutatod jobb vagy annál amit ö gondolt, anélkül hogy levágós lenne hogy neki játszod magad.

2012. jún. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!