Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen színű aurák léteznek,...

Milyen színű aurák léteznek, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, hogy látják egyes emberek, főleg a babák, és kicsit, az emberek auráját.

Hogyan kell ezt elképzelni?

Pl: kék, sárga, piros, zöld....?!

és mik a jelentései? teszem azt, nekem zöld, a másik embernek kék... van jelentése??

olvastam olyat is az oldalon, hogy a kék aura azt jelenti, hogy állapotos a nő. de ha egy férfinak kék?? o.O

meg azt is olvastam, hogy aki hamarosan meghal, annak "nem fénylik úgy és csúnya"... ezt se értem igazából.

szerintetek?


2012. máj. 30. 08:07
1 2
 1/13 Tom Benko ***** válasza:
Nyomkodd oldalról a szemgolyódat, amikor valamire nézel. Amit látsz, azt kell auraként elképzelni. Hasonló dolog is hozza létre, a többi meg tömény baromság.
2012. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amíg egy kisbaba nem tud beszélni,honnan tudhatja bárki is,hogy mit lát? Ez az egész auralátás baromság és csalás.
2012. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Az aura több rétegű dolog, a fizikai testet is körülveszi egy, ai az egészségi állapotodat mutatja. Ezt mindenki láthatja, ha veszi a fáradtságot hogy megpróbálja látni. A következő réteg az érzelmi aura(asztrális) aminek a színe folyamatosan változik, ahogy az emberi érzelmek is folyamatosan változnak. ezután a mentális aura következik, ami pedig a gondolatok hatására kavarog ugyanúgy sokféle színben, csak finomabb árnyalatokban. Persze nem éles a határvonal ezek között, és hatással vannak egymásra. Az ennél magasabb szintű aurarétegekről meg kár beszélni, mert azokat már nem igazán látja vagy érzékeli senki.

A fentebbiből kiderül, hogy az aura nem egyszínű. Azaz nagyon ritka, és nagyon erős hatásokra lesz egyszínű, de ez az állapot nem tartós. A színek elemzésére vannak könyvek, amiknek vagy hitelt adsz vagy nem. Általában ha már látod az aura színét, az adott érzelmet/ gondolatot is tudni fogod, ami az aura azon részének színét eredményezte. Aki látja az aurát az érzi is. Tehát aki tényleg látja az aurát, az tudja hogy a másik mit érez, mégha nem is nézi meg az auráját. A látás afféle...mellékterméke egy magasabb rendű érzékelésnek. van akinek ki sem alakul, csak egyszerűen tudja és érzi mit érez vagy gondol a másik.

2012. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valójában aura nem létezik, és nincs is jelentése. Valaki kitalálta, elterjedt, és a sok buta ember már mindenbe aurát képzel. Akinek pedig megállapítja valami kuruzsló, hogy kék az aurája, elkezd villogni, hogy indigó gyerek küldetéstudattal, és csodálkoznak, hogy közröhej tárgyát képzik.
2012. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi tudományos alapja nincs az aura létezésének abban az értelemben ahogy te mondod. Alakok körül láthatsz vörös/kék körvonalat, de ezt a szín hullámhosszának eltolódása okozza valami hatására pl.vastag üveg.
2012. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban, de egyszer mondták hogy próbáljam meg nézni az aurát. Próbálgattam is, és valamit sikerült. Leginkább idősek feje fölött szoktam látni, én olyannak látom, mint amikor a betonról visszaverődő hő megtöri a fényt.

Elég furcsa egy dolog, néha mintha színek is látszanának. Nem vagyok ezotéria b.uzi, de ezt szerintem tudományosan is meg lehet magyarázni.

2012. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azok a "lököttek" akik ezt kitalálták több ezer éve éltek(persze a mai napig élnek ilyenek), és valószínűleg értékesebb volt egy egy gondolatuk, mint a teljes gyakorikérdések kérdés és választára...Az hogy te nem tapasztaltad, még nem jelenti a nemlétét. Aki tapasztalta(sokmillió ember) mind őrült, drogos, vagy simán csak csaló lenne? kétlem.(háromlom is)
2012. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 31. 07:55
 9/13 Tom Benko ***** válasza:

@rejtelmesrengeteg: Attól, hogy régi, még nem biztos, hogy igaz... Erre hivatkozni finoman szólva szánalmas.

Auralátáshoz elég egy migrénes roham, vagy a látóidegek túlingerlése, sőt látászavar is. Ezeket tudományosan megalapozták. Ellenben az auralátást folyamatosan cáfolják minden esetben, amikor valamelyik önjelölt csaló ki mer állni egy tesztre. Ebből levonható a következtetés, hogy valójában az, amit állítotok létezni, nem létezik.

2012. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves tőled hogy hazugnak nevezel:) Én ugyan nem látok aurát, de volt rá példa hogy sikerült egy időre látnom. Az hogy a te valóságodba nem fér bele, és sok más ember valóságába sem, nem jelenti hogy az objektív valóságban ez nem létezik. Egyébként régen és ma élő bölcs embereket említettem, nem csak régieket. Ma is élnek olyan emberek akik nem fitogtatják a tudásukat, nem árulják pénzért, és mégis tudják azt, amiről a tudomány csak sejtésekkel rendelkezik. Egyébként ha nagyon tudományos akarsz lenni kirlian fotókat nézegess, az embert beburkoló elektromos erőtereket fényképezik így. Meg minden élőt beburkoló energiatereket. De inkább nem gépelem rojtosra az ujjbegyeimet, mert a válaszaid minőségéből ítélve fölösleges. Nem esik jól a személyeskedés, mint ahogy a legtöbb másoknak sem.
2012. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!