Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vagyok "kanosabb"...

Miért vagyok "kanosabb" újholdkor?

Figyelt kérdés
19F vagyok és minden újholdkor rám tör egy érzés, hogy most nagyon-nagyon kívánom a barátnőmet, és nem tudnék leállni a csóknál. Miért van ez?
2012. jún. 18. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert a hold hatással van az élőlények bioritmusára. Van aki a műtétjét is a holdhoz igazítja. :) Teliholdkor, pedig a bűncselekmények száma nő meg.
2012. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Sőt mi már apukámmal megfigyeltük, hogy anyukám teliholdkor, kissé "idegbeteg". :)
2012. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

" ugasd meg a holdat!"



Újhold: Újholdnak nevezzük azt a konstellációt, amikor a Hold 2-3 napig majdnem pontosan a Föld és a Nap között helyezkedik el, így a Föld felé fordított oldala csaknem teljes sötétségben van.

2012. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Attól még ugathatja, hogy nem látszik.


Te is beszélhetsz a TV-hez, ha ki van kapcsolva.

2012. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Most reménykedsz abban, hogy azért, mert vámpír vagy? Ne legyél már ilyen búzi.
2012. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vámpír? Nem sok közük van a holdhoz, maximum a vérfarkasoknak.
2012. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 22:54!

Nem reménykedtem benne, hogy vámpír lennék. Szerintem túl sok tvájlájtot néztél. És igaza van utolsónak, a vámpíroknak SEMMI közük a holdhoz. Nem gáz... :)

2012. jún. 19. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam a vérfarkast, de kitöröltetted a modikkal, kis kanos farkaska :)
2012. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha végiggondolod logikusan: újholdkor valójában semmi egyéb nem történik, mint hogy éppen árnyékban van a Hold. Még csak közelebb vagy távolabb sincs szükségszerűen. Tehát hatása rád természetesen nincs.
2012. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!