Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér gyertya égetése újholdkor?

Fehér gyertya égetése újholdkor?

Figyelt kérdés

Most hallottam erről.

Csinált már valaki ilyet és volt valamilyen hatása ?


2010. okt. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

En mar csinaltam.

Az benne a legjobb hogy vilagosabb lesz tole a szobaban vagy kint az udvaron

2010. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%

"En mar csinaltam.

Az benne a legjobb hogy vilagosabb lesz tole a szobaban vagy kint az udvaron"


Kár volt csinálnod, a másik hatása az volt, hogy a fejedbe sötét lett.

2010. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Amikor valaki hisz a lathatatlan dolgokban, a szellemvilagban es a gyertyak erejeben, akkor van hatasa.

En bevallom oszinten, hogy eleg nyitott vagyok ezekre a dolgokra es hiszek is dolgokban, de nem mondhatnam azt, hogy En most a meggyujtott gyertyatol csodat varnek, de azt igen, hogy hasznaltam mar, de mint seged eszkozt!


Sokszor szoktam meggyujtani a feher gyertyat mert szeretem a gyertya fenyt, a szine a tisztasag, a teremtohoz kapcsolodik, mig a piros a szeretethez stb.

Ha erdekel ez a dolog, akkor talan kezdjel el foglalkozni ezzel es nezz utanna, hogy melyik gyertya mihez tartozik pl.

A keleti gyogyitasban is talalkozhatunk a csakra tisztito gyertyakkal, pl. ott a csakra szinei fogjak meghatarozni a gyertya szinet.

2010. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A feher gyertya egetese igen elterjedt a boszorkanyoknal. Itt a feher magiarol beszelek. A feher gyertya egetese mindenre jo (ritualek), es ha uj holdkor egeted annak is megvan a celja. Kerdes, hogy a hold novekszik onnet, vagy csokken. Erdemes tanulmanyozni, sok bolcsesseg van benne es nem csak egetni kell tudni. Privat e-mailekre jobban valaszolok.
2010. okt. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!