Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhatja a túlzott koffeinbev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja a túlzott koffeinbevitel, hogy mostanság "kanosabb" vagyok?

Figyelt kérdés

Többnyire nem szoktam kávézni, energiaitalt is ritkán fogyasztok - esetleg zöld teát szoktam inni. :/

A héten persze - ZH-k, fárasztó munka miatt - minden nap bevágtam valamit, hol egy doboz energiaitalt, hol két csésze kávét, naponta. Volt olyan, hogy elfelejtettem, hogy már ittam, ezért véletlenül becsúszott egy második doboz is, aztán egy fekete tea. Pörögtem, nagyon.


Azóta... enyhén szólva szexmániás vagyok. :/

Volt a lakótársammal, egy másik ismerősömmel is erotikus (szóval olyan nedves) álmom, ha felébredtem és visszafeküdtem, utána folytatódott. Nem is egyszer. A héten szinte mindennap. Ugyanígy, folyton rámtör, hogy önkielégítsek.

Nem három-négy naponta, hanem naponta többször is.


Az lehet, hogy a koffeintől van ez?

Jó dolog, csak már kicsit fárasztó, ijesztő.


És mennyi idő után múlik el, ha most abbahagyom a serkentőzést? :S

Másnak is volt ilyen?


2011. okt. 15. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok.
2011. okt. 15. 14:01
 2/5 napietus ***** válasza:

a koffein a vérnyomást emeli meg. olyan szempontból lehet hozzá köze, hogy éberebb vagy, eleve izgatottabb (a magas vérnyomás miatt). én nagy kávéivó vagyok (napi 5-6), szóval nem akarok bort inni és vizet prédikálni, de azért ha tartósan magas a vérnyomásod, ne fogyassz ilyen italokat. normál esetben csak 15-20 percre emeli meg a vérnyomást, ha ennél tovább, akkor az azt jelenti, hogy eleve is magas lehet és vigyázni kell ezzel.


29/N

2011. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:
Etus: az a 15-20 perc inkább 3-4 óra:)
2011. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
kávénál biztos nem, ez bizonyított tény. a további "pörgést" a cukor okozza, illetve energiaitalnál a taurin, nem a koffein.
2011. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval pl. éberebb állapotban jobban végignézem az embereket és azért?

Nem fogok többet inni, azt megfogadom, már nincs rá szükségem. Egyébként a vérnyomásom rendben szokott lenni.

2011. okt. 15. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!