Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy a...

Ti hisztek abban hogy a halott rokonaitok figyelnek?

Figyelt kérdés
Mármint barát, testvér, szülő, nagyszülő meg az ilyenek.
2012. jún. 20. 12:19
1 2
 11/14 Sal17 válasza:

igen hiszek :D

de valahogy jobban örülnék neki ha nem tennék :)

2012. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lélek a Mennyországból/túlvilágból nevezzük akárminek, nem nagyon járkál le. Jó ott neki. Nem hiszem, hogy vissza akarna jönni, legfeljebb megvár. Sőt, lehet meg is van annak a törvénye, hogy a szellemvilágnak tilos érintkezni a földi világgal.
2012. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsó: ahol törvény van, ott törvényszegés is van :-)


én hiszek abban, hogy itt rekednek lelkek egy-egy időre, tán mind,tán csak némelyek, itt úgy értem, a másvilág előtt, de az élet után, és azok érintkezhetnek az élőkkel, ha megtalálják a közös frekvenciát.

lehetnek lelkek, akik évekig (emberi idővel mérve évekig) megrekednek.


hogy figyelnek-e? nem, azt nem gondolom. mert ha már túljutottak, "elfelejtik" az itteni életet. én inkább a reinkarnációban hiszek, mint az élet utáni életben. a túlvilág egy másik, másfajta élet, ahol legfeljebb fölsejlenek halvány emlékek az előzőről.

2012. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Antimod ***** válasza:

"ha már túljutottak, "elfelejtik" az itteni életet. én inkább a reinkarnációban hiszek, mint az élet utáni életben"


A kettő nem zárja ki egymást. Nem felejtik el tudtommal, mert még sokáig lehet velük beszélgetni a megfelelő csatornákon, megfelelő médiumok (emberek, technikai eszközök) segítségével. Persze egy idő után, akinek kell, az leszületik újra, akár ide, akár másik világba tanulni.

2012. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!