Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkoztatok-e már olyannal,...

Találkoztatok-e már olyannal, hogy egy haldokló "hallucinál", vagyis halottak látogatják? Bővebben lást lent.

Figyelt kérdés

Egy létező jelenség, hogy a haldokló halott rokonaival beszélget, vagy más halottakkal. Személyesen találkoztatok-e már ilyesmivel?

Köszi!



2012. máj. 30. 13:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%

Ez feketemágia...mint mindegyik mágia

és ez bűn.

2012. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
A holtakat nem illik zavarni.
2012. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyen esetekről.
2012. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Megosztod mit hallottál?

Az én nagymamám a halott nagypapámat hívta, és ezt mondta "Erzsikém engedj be". Erzsike a lány volt, aki kb 15 évvel korábban meghalt.

2012. máj. 30. 13:29
 5/29 A kérdező kommentje:
Erzsike a lánya volt. Elírtam, bocsi :-)
2012. máj. 30. 13:30
 6/29 A kérdező kommentje:

Barátnőm nagymamája 2 hete halt meg. A kórházban a nagyit és anyukáját hívta, hogy gyertek segítsetek..

Nagyon érdekes ez szerintem.

2012. máj. 30. 13:31
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám a halála előtt sokat mondta, hogy volt nála anyuska(az anyukája), de ő teljesen a múltban élt már. Senkit nem ismert fel, csak engem, nagymamámat nem tudta hova tenni, nem emlékezett arra, hogy van két lánya, de ha én bementem hozzá, engem mindig a nevemen szólított, és tudta, ki vagyok. Viszont én sosem mondtam, hogy papó ne beszélj butaságokat, elfogadtam az ő világát, ha megkérdezte, hány lovam van, azt mondtam 68(annyi LE az autóm), stb. Én elfogadom ezt, szerintem ebben az állapotban már a legjobb amit tehetsz, hogy támogatod mindenben. Ha halottakkal beszél, akkor azzal, ne mondd, hogy nem, mert pontosan nem tudhatjuk, mit él át. Szóval igen, találkoztam ilyennel.
2012. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, amit írsz. És az is, hogy érdekesmód rád emlékezett. És azt mondta, hogy mit mondott neki anyuska?
2012. máj. 30. 13:37
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Persze, mondta, hogy készülnek a disznóvágásra, meg hogy ne felejtsem el kifesteni a nyárikonyhát, mert azt minden évben kell. És képzeld, még a kisfiamat emlegette néha, de őt már nem tudta hova tenni, csak annyit mondott, hogy a szőke aranyos kisfiú hol van?

-meg még annyit mondott neki anyuska, hogy ne aggódjon semmi miatt, rendben lesz minden. De szegénykém nagyon félt:(

2012. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel bőveben, este szívesen írok még, csak most mennem kell dolgozni. Szóval írj privit nyugodtan, elég sok érdekes dolog történt már velem, nem csak ezzel kapcsolatban:)
2012. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!