Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyu miért nem érti ezt az...

Anyu miért nem érti ezt az egészet? Nekem nagyon fáj:|

Figyelt kérdés
Mielőtt még megszülettem volna, anyuéknak volt egy kisfia.. (a bátyám). De nagyjából fél évesen meghalt. Én most 15 éves vagyok.. egész életemben nem tudtam róla.. csak pár hónapja véletlenül rá akadtam pár papírra és fényképre.. ahogy olvastam a dolgokat, amiket anyu leírt róla a tragédia idején, én is megkönnyeztem. Nem is értem miért nem mesélték el soha.. :SS Na mindegy. Mindig szerettem volna egy fiú testvért.. annyira felzaklatott ez az egész. Itt van eltemetve tőlünk pár kilóméterre. De anyuék sosem látogatják meg. Kértem anyut, hogy vigyen el.. de mindig talál kifogást. Mi bajuk lehet?? Hogy vegyem rá őket, hogy vigyenek el?? Én meg értem, hogy fáj nekik, de akkoris.. :'(

2012. ápr. 28. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szülő sosem felejti el a gyermekét,aki már nem él.Ő ezt igy dolgozta fel(ha feldolgozta),nem szeretne róla beszélni.Nagyon fáj ez neki,hidd el még most is.Hagyd most kicsit őt,ne eröltesd a témát,mostmár tudja,hogy te tudod,rájöttél véletlenül.Gondolkodik a dolgokon,ez biztos.

Sajnos tapasztalatból beszélek :(

2012. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyedül is mehetsz.vagy menj el másokkal:rokonokkal,kérd meg egy barátodat hogy kísérjen el.szerintem anyukádnak az a ,,baja" hogy még friss neki maga a helyzet,hogy te is tudsz róla.
2012. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Szörnyű lehetett. Ha akarod leszek a bátyád :)
2012. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csibebogi válasza:
Egyet értek 1-el és 2-vel!Menj el rokonokkal,vagy egyedül.
2012. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenki.! a rokonok úgyanúgy állnak hozzá a dologhoz mint anyuék.. a barátoknak pedig nem szeretném elmondani.. ez túl személyes dolog nekem.. :'SS

Egyedül meg nemtudom merre van..

3. persze legyél.. :')

2012. ápr. 28. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy te vagy az a kisbaba, aki meghalt annak idején, de ha nem, akkor is az a lélek most él valahol a Földön, már újra leszületett. Ennek így kellett történnie. Nem kell szomorkodni. Jézus: Boldogok a szomorúak, mert megvigasztalják őket. Ha én szomorú voltam, mindig a szobámba bezárkózva és Jézushoz könyörögve tettem. És Ő mindig megvigasztalt engem.
2012. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!