Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is van benne...

Szerintetek is van benne valami hátborzongató, vagy csak a véletlen műve?

Figyelt kérdés
Párom nővére sajnálatos módon meghalt, még csecsemő korában. Pici lányunk koraszülöttként jött a világra (minden előjel nélkül indult meg a szülés), pont azon a napon jött világra, mint a párom nővérének halála napja. Első babánknál meg pont arra a napra lettem volna kiírva szülni, amikor apósom halála napja van. (Az a baba elment.) Csak szerintem hátborzongató a dolog, vagy csak belemagyarázom a semmit?
2012. jún. 22. 05:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Jönnek a Reptoidek.
2012. jún. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Véletlen.
2012. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
A párod nővére reinkarnálódott.
2012. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Antimod ***** válasza:
Ez majd később kiderül, mármint hogy a kislányodnak bármi köze van-e az "egykori" sógornődhöz. Egyelőre lehet simán véletlen is.
2012. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ne legyél hülye ne magyarázd bele a semmibe a valamit ez csak a véletlen műve remélem a párodnak ezt nem adtad elő
2012. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen. Akkor sokmindent ráfoghatnánk sokmindenre. Pl.aki karácsonykor születik, az a reinkarnálódott kisjézus? Ezek mind véletlenek. Bár ezek a családon belüli esetek azért szívmelengetőek, de ne filózz azon, hogy a párod nővére tért vissza hozzátok, hanem mondjuk fogd fel úgy, hogy a nővére üzent ezzel nektek, hogy gondol rátok, és örül, hogy boldogok vagytok.
2012. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Természetesen véletlen, jobb ha nem kezdesz el mindenfélét belemagyarázni... Az évnek csak 365 napja van, ebben azért előfordul, hogy valaki másvalaki halála napján jön világra... mint ahogy az összes többi nap is előfordul. Nem kell ebben semmit keresni.
2012. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem a nagypapám is és a nagymamám is a szülinapomon halt meg 4 év különbséggel. Nincs ebben semmi hátborzongató. Egyébként meg családon belül nálunk nagyon sok születés- és névnap is egy napra esik. Pl. a férjem szülinapja és az én névnapom, vagy férjem és keresztmamám szülinapja, és még egy csomó ilyen van. Nem jelent semmit.
2012. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerinted hátborzongató, szerintem a véletlen műve.

Komolyan gondolj bele. Ha lenne is reinkarnáció, nem mások halála napjához kötött, tehát nem úgy számítaná ki a "kislélek" hogy pont akkor szülessen le. Nem is lenne beleszólása a reinkarnálódás menetébe.

2012. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a véletlenekbe..
2012. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!