Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma szakítottam a barátnőmmel,...

Ma szakítottam a barátnőmmel, bár még nincs teljesen lezárva az ügy. Erre most meg írt a volt feleségem, akiről hónapok óta nem hallottam semmit. Ez véletlen lehet, vagy fentről irányítanak, és azért van, hogy újra kezdjem vele?

Figyelt kérdés
Tudni kell még, hogy anno, egy spirituális mester "sugallatára" mélyítettük el a kapcsolatunkat. Sajnos az én hibámból eredően szakítottunk.
2012. márc. 25. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez talán egy jel, de azért várj kicsit. Ha mégsem alakulnak jól a dolgok a barátnőddel, akkor próbáld meg a volt feleségeddel, lehet sikerül újra egymásra találnotok.

Én ezt tenném.

2012. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit írt a feleséged?
2012. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meglátott valamit ami rám jellemző(Nem negatív dolog), és eszébe jutottam. Aztán érdeklődött, h mi van velem. Néhány SMS-t váltottunk.
2012. márc. 26. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Te ismered őt, Te tudod, hogy ez már annak a jele-e, hogy össze akar jönni Veled.

Mindesetre érdekes, hogy ő is véletlenül akkor látott meg valamit, ami Rád jellemző.


Egyébként az embernek azokkal kell együtt lennie, akiket szeret.

2012. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ismert spirituális mester? Ki?
2012. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!