Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényével élők...

Vonzás törvényével élők történeteit várom? Csak olyan sikertörténeteket irjatok ami igaz, és a megrendelt dolgot be is vonzodta vagy legalább az ahhoz hasonlót?

Figyelt kérdés
Persze a saját gondolataitokat is megoszthatjátok ezzel kapcsolatban?

2012. jún. 22. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk két dologban jött be (eddig):

1. Egy nagyobb pénzösszeget kaptunk apóséktól (200 eFt)...

2. Álomautónk az BMW X6, és - teljesen véletlenül, vagy mégsem ;) - az lett a menyasszonyos autónk...


Én eddig is hittem a vonzás törvényében, és ezután is fogok!

2012. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pfú micsoda siker...rögtön behalok
2012. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amiket idáig sikerült bevonzanom:

- laptop

- QWERTY billentyűzetes mobil

- pénz

- egy galamb (mondjuk ezt nem akartam, vicces sztori :D )

- és még jó néhány apróságot :)

2012. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A galambos sztorira kiváncsi lennék:))Meg az utolsó válasz adónak hogy hogyan sikerült bevonzani ezeket a dolgokat.Alkalmaztál valami gyakorlatot?
2012. jún. 23. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:

A vágyálmod megjelenik a gondolataidban, aztán a szavaiddal megfogalmazod, és tetteidben is azon dolgozol, hogy megszerezd a vágyott dolgot, tulajdonságot, életmódot, stb.

Semmi trükk nincs benne, de csak vágyakozni nem elég, beszélni is kell róla, és tenni is kell érte. Csak úgy az ágyon fekve nem fog menni.

2012. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3038..


Írtam ki róla "kérdést", nem akartam újra bemásolni :D Jó szórakozást :D


3. voltam

2012. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mercuryio válasza:
Elkezdtem a titkot használni... Akartam egy laptopot ami 45 ezer forintba kerül... Kb 3 nap és bátyám telefonált, hogy van egy bolt és 45 ezerért van egy olyan laptop ami biztos, hogy érdekelne :)))) Sokan nem hiszik, hogy ilyen egyszerűen működik!!!! De legalább én igen :P :D!!!!
2012. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mercuryio--És azon kivül hogy akartál egy laptopot hogy alkalmaztad a titkot.És hogy alkalmazod a gyakorlatban ha szeretnél valamit.Pl:biztos van olyan dolog amit nagyon szeretnél de nem kaptad még meg.Mi az?És szerinted miért késik?
2012. jún. 25. 06:55
 9/9 A kérdező kommentje:
A galamb az galamb olvastam is hogy ezért fontos a részlet mert ha a kért dolog tökéletesen pontos akkor az univerzum mivel hasonlot fog adni ennél hasonlobbat már nem is adhatot volna.:)Ha az ember csak félhomályban festi le a vágyait arra rengeteg hasonlo dolog érkezik majd meg,viszont ha minden részletét pontosan tudod akkor az érkezett dologban látni fogod hogy az neked érkezett vagy nem.És amikor tényleg azt kapod amit kérsz az-az igazi csoda!!!És müködik is csak az ember nem hisz az egyszerű dolgokban igy neheziti az univerzum szállitását.Jahhh..És lehet a galamb gazdája egy békés,nyugodt ember lesz:)))))))))))))
2012. jún. 25. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!