Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jártál sikerre...

Mennyi idő után jártál sikerrel a vonzás törvényével (a Titokkal)?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe tellett bevonzanod a dolgokat? És milyen sikerélményeid voltak?
2012. jan. 18. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
amíg el nem hiheted magaddal
2012. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Semmennyi, és semmilye. Túl egyszerű technika, a "varázslathoz" azért nagyobb koncentráció, beleélés kell. Jóval nagyobb, mint hogy rágondolsz. Fontos a pozitív gondolkodás, de túl sokat ne várj ettől.


26/Boszorka

2012. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem működik úgy ahogy te fogod fel.Ezt máshogy kell értelmezni.Úgy,hogy cselekedned kell nem pedig vizualizálni.

A könyv írójának pedig a célja a pénzszerzés volt nem pedig,hogy megosszon a világgal valami varázslatosat.

Szerinted ha tudná,hogy lehet ilyet elmondaná.Hülye volna ha elmondaná.

2012. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

A vonzás törvénye a következő: azok és csak azok akik oktatják, írnak róla vagy filmet csinálnak a vonzás törvényéről csakis ő nekik működik pénz és kétes bevonzása formájában.


Ui: a pénz azoktól vonzódik be akik megveszik a könyvet, cd-t, dvd-, résztvesznek a tanfolyamon.


Másik: ha társat szeretnél 'bevonzani' az működik abban az értelemben, hogy megváltozik a feromon kibocsátásod a túl sok gondolkodástól és ez (az állatoknál még rendesen működő, de emberben már elkorcsosult) nemi ösztönt tudat-alatt beindíthat a közeledben(fizikailag közeledben) lévő ellenkező neműeknél.

2012. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De állítólag bejön ez a pozitív gondolkozás, és már itt az oldalon is írtak olyanok akiknek sikerült.
2012. jan. 18. 19:12
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Meg olyanok is gyakran írnak ide, akik szerint szellem ül a hátukon, reptoidokkal találkoznak, ufók röpködnek a hátsó kertjükben és így tovább...
2012. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ráhagyatkozni a sorsra, ami mindent a lehető legjobban- tehát a számunkra legoptimálisabb módon-intéz, mint zavaros vágyaink alapján bevonzani ezt-azt az életünkbe, mert bejön ugye, amit nagyon szeretnénk, csak aztán lesz-e benne köszönet...
2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

# 7

mint tudsz mondani annak a kislánynak, akit napokig kínoztak, megerőszakolták aztán megölték és elássák mint egy kutyát?

2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Egy dolognak (legyen neked jó másnak rossz) nincsenek érzései se gondolatai. A pozitív gondolkodás az pusztán pszichológia. A pozitív gondolkodás motivál, életkedvet ad és amit csinálsz azt nem fogod abbahagyni vagy egyáltalán, belekezdesz abba, amibe nem kezdenél ha más hangulatban lennél. Remélem érted, hogy semmi köze a vonzás törvényéhez.
2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező,úgy látom itt senki nem tud értelmes választ adni... úgyhogy én megpróbálkozom vele.


Nekem nagyon sok kisebb és nagyobb sikerem volt a Titokkal. Való igaz, nem elég ülni és vizualizálni.Az első dolog,hogy ELDÖNTÖD,MIT AKARSZ.

Az első vágyam az volt,hogy újra egészséges legyek,mert elég durva bajaim voltak.Mit tettem ennek érdekében? Tavaly májusban kezdtem el. Első körben nyilván azt mondod "nem lenne remek újra egészségesnek lenni? Jókat enni,sokat sétálni, kialudni magam rendesen?" Naná,hogy az lenne. Aztán megváltoztattam a hozzáállásom. Tudtam,hogy nem csak a dokin múlik,hogy jól leszek-e,de megfogadtam a tanácsokat,és nekiindultam. De közben mindig az volt a szemem előtt,hogy igen,én szeretném ezt,szeretnék újra jól lenni, ha elkeseredtem,mert nem sikerült híznom vagy nem hatott egy gyógyszer sem,akkor is ez volt előttem. Eltelt azóta jópár hónap, a gyomrom helyrejött, végre újra tudok rendesen aludni,és sportolok.


A másik az iskola volt. Itt is az a lényeg,hogy tegyél érte, de nagyon kell hozzá az,hogy el tudd képzelni a sikeredet, hogy levizsgázol,hogy megy a dolog. Nálam a vizsgaidőszak konkrétan abból áll,hogy tudatosan kiválasztom,hogy melyik tételt szeretném majd a dolgozatomban látni. És igen, működik.


A társ bevonzása,amit nagyon sokan vitatnak,ugyanígy ment,ehhez kellett 10 hónap,de most itt van,úgy,ahogyan elképzeltem,és szeretjük egymást. Ez is egy olyan dolog,hogy ELDÖNTÖD,mit akarsz. Vannak itt is kiskapuk,típusokat,karaktereket keresel, de én elképzeltem magát az érzést, ahogyan találkozunk,a szerelmet magát.Az a lényeg,hogy ÉREZD,amit meg akarsz kapni.


Az egészben nem az a TITOK,hogy hajtogatod magadnak,hogy sikerül. Ezért röhögök a szkeptikusok arcába...ugyanis ha hisznek benne,ha nem,ők is vonzanak.

Amint elindul benne a folyamat,a vágy, érzéseket keltesz magadban.Az érzés,ha pozitív, energiát ad,kitartást, onnantól nálad az irányítást. Nem tudom,miért kell ezt hókuszpóknak felfogni sok embernek,ez pszichológia. Elképzeled, az érzéstől boldog leszel,ergo ott lesz a kitartás benned, gyakorlatilag meg egyszerűen mész azért a dologért,amit akarsz. Lehet,hogy ezek csak az én tapasztalataim, mert én nem azzal indítottam,hogy hárommilliárd forintot, piros ferrarit és egy hollywoodi színészt akarok,hanem MEGVALÓSÍTHATÓ dolgokat kértem,elfogadtam és megkaptam.


Sok sikert Neked!

2012. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!