Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal, vonzás törvényé...

Agykontrollal, vonzás törvényével lehetséges az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2012. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
nem. mivel mind a kettő a pozitívumra épül, az öngyilkosság meg nem annyira pozitív, a kettő kizárja egymást.
2012. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor a rossz dolgokat hogyan vonzzuk be az életünkbe?ha ez a kettő csak a pozitivra hajaz?nem értem! miért fordul egy ember élete egyik napról a másikra kudarcba minden területen? elvileg azt is én vonzottam be nem?
2012. ápr. 11. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
De. De azt nem akarod tudatosan.
2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Japánban talán nem lenne kizárt, de itt más olvasata van. A mi társadalmunkban az öngyilkosságnak negatív megítélése van, nehezem hozható össze a vonzás tv-vel és az agykontrollal.
2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(5-ös voltam) Kérdező, igazad van, a rossz dolgokat is mi vonzzuk be az életünkbe, és több rosszat, mint jót.
2012. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"miért fordul egy ember élete egyik napról a másikra kudarcba minden területen? elvileg azt is én vonzottam be nem?"


és most az a terved hogy öngyilkos leszel?

2012. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tervem az öngyilkosság! de ha mindent mi vonzunk be az életünkbe akkor ebbe a halál is beletartozik.
2012. ápr. 11. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor jó :)
2012. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs olyan vonzás törvénye, hogy hopp gondolsz egyet, és megadatik. Viszont olyan van, hogy a tetteid következménye, vagy a környezeted negatív hatása átmenetileg olyan élethelyzetet, lelkiállapotot idéz elő, ami miatt komolyan elgondolkodsz. Ehhez persze nem kell kifejezetten borzasztó körülmény, mivel az emberek sokféleképpen reagálnak az élethelyzetekre, valakinek még egy apróság is olyan rossz, kétségbeejtő, hogy nem lát belőle kiutat.

Tehát bevonzani nem, viszont megtenni inkább. (Az öngyilkosság nem karma és stb. függvénye, nincs a csillagokba sem írva.)

2012. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!