Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a feladatom? (komoly kérdés)

Mi a feladatom? (komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már évek óta érdekel az ezotéria minden ága.Eddig csak lapozgattam az újságokat, de mostmár egy belső hang egyre jobban mondja,hogy induljak útra az ezotéria világában.

Szakértő,tapasztalt embertől kérnék tanácsot,hogy merre is kezdjem,mert egy picit összezavarodtam.

Köszönöm a válaszokat előre is!

21 L


2012. jún. 26. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel kell világosítanod, az embereket a Reptoid invázióról ! De vigyázz, már nincs sok időd !
2012. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ezt senki nem nem mondhatja meg neked!Az "ezotéria",nekem befelé fordulást jelent,ami egyéni,tehát személyre szabott!

2012. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben ez a reptoid meg ufo majomság vonz, abban az esetben sztem egy pszichiáterhez indulj el.

Amennyiben viszont tényleg érdekel az ezotéria, akkor ne itt kérdezd meg sztem..:D Az ezotériának is vannak jó részei, persze nem a horoszkóp-ufó-reptoid-jóslás részek.

Kicsit pontosíthatnál h milyen témakör érdekel téged ebben a témában. Lehet h akkor többen tudnának segíteni.

Azért azt a belső hangot ne nagyon hangoztasd orvosok előtt..:D

2012. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:

Tényleg teljesen egyénre szabott, én is szeretném tudni a sajátomat (csak sejtem, de lehet, hogy teljesen rosszul). Az talán segít, ha elmész egy regressziós, előző életekbe, illetve életközbe visszavezető hipnózisra, ott előfordul, hogy kiderülnek ilyen életfeladatok.

De tudat "alatt" mindenképpen tudnod kell, hiszen akkor esélyed sem lenne véghezvinni, amit anno elterveztél.

2012. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Feladatod, hogy megvédd a bolygót az ewokok inváziójától, de előtte el kell menned a Dagobah rendszerbe, hogy megtanuld használni az erőd!
2012. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass, és döntsd el, hogy mit tartasz hasznosnak és mit nem. A sok szemét közt megleled az tényleges információkat is egy idő után.


Kezdetnek olvashatsz pl Müller Péter-t. Vannak jó meglátásai.


Ha a létezés természete érdekel, akkor Jane Roberts: A Személyes Valóság Természete, Ismeretlen Valóság, stb.


Ne higgy el semmit egészséges kételkedés nélkül.

2012. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát például továbbléphetnél az újságok szintjéről, és komoly szakirodalmat kezdhetnél olvasni. Corpus Hermeticumot, Magiae Naturalist, Esetleg ha az jobban vonz, akkor keleti filozófiát.
2012. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha teljesen feladtad hogy a valós életben, létező dolgokkal foglalkozz, akkor tulajdonképpen mindegy, hol kezded... elég szomorú hogy erre jutottál.
2012. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!