Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudatom meg ki vagyok...

Hogyan tudatom meg ki vagyok és mi a feladatom itt a földön?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy mi a feladatjod azt megtudhatod az "Erre születtél" c. könyvből (Dan Millman az írója), nekem is megvan, nagyon jó.
2011. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ember vagy és az a feladatod a földön, hogy élj.
2011. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Zárd ki az összegyűjtött lexikális tudást, ne a társadalmi, vagy környezeti elvárások alapján hozzál döntéseket, hanem tedd azt, amit legbelül helyesnek érzel. Azt, hogy mi a feladatod, csak a belső hang mondhatja meg érzések formájában. Mikor leszületünk, megkapjuk az instrukciókat. Csak elő kell hívni, és meg kell hallani azokat.
2011. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Az "Erre születtél" c. könyv a születés-számod (amit a születési dátumodból lehet kiszámolni) alapján magaddal hozott belső erősségeidet, ill. azokat a hátrányaidat sorolja fel, amelyeken "dolgozni" lehet, ill. célszerű. Persze mellette felsorolja, hogy egy adott születés-számmal rendelkező személynek az élet mely területén lehetnek (elsősorban) kiemelkedő sikerei: ezt értsd szakmára, emberi viselkedésre, de felsorolja azt is, hogy hol lehetnek nagyobb buktatók.


Ha ezt sikerül valahonnét megkapnod, akkor már csak a te döntésed, hogy a lelkedre hallgatva merre indulsz el, mi az, ami téged személy szerint "vonz", és mire kell odafigyelned, hogy egyéb személyes "hátrányaidon dolgozva" a sikert el is érd.


Ezért aki előttem azt írta, hogy hallgass a lelkedre: bizony nagyon igaza volt!

Mellette figyeld, hogy az élet mikor, mit hoz eléd, alaposan gondold meg, hogy egy hirtelen jött lehetőség, vagy ötlet nyomán mit teszel, és mit nem. A sorsod úgyis odavezet, ami ki van jelölve, legfeljebb lesz benne egy-két "kanyar".

2011. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre a választ a whoami parancs adja meg.

A második neccesebb. Érdemes megnézned az üzeneteidet. Nekem oda szokott jönni a napi feladat.

2011. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Smartguy86 ***** válasza:
Ha csak filózol rajta, sose tudod meg. Kezdj el dolgozni és tudni fogod!
2011. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mi a feladatom itt a földön?

az, hogy megtudjam, ki vagyok én?

Ezt az önmegismerés, a világmegismerés során lehet megközelíteni.

Isten-, világ-, önmegismerés

- a három szorosan, elválaszthatatlanul együtt van.

Ez egy életre szóló feladat.

Aki egy napon azt mondja: ezt befejeztem - ez "megvan"

az látszólag nézhet úgy ki, hogy él, de valójában nem.

2011. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Vicces, az előző hozzászóló...


Mit szeretsz a legjobban csinálni?

Mihez értesz a legjobban?

Nem véletlenül van meg az embereknek az érdeklődési körük valami iránt..


Gondolkozz el ezen és megkapod a választ, ne könyvekbe keresd azokat, mert ott nem találsz rá, csak magadba keresd!

2011. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer erről kellet fogalmazást írnom filozófiából.

Én azt írtam, hogy az emberi élet értelme a küzdelem, ebben benne van minden: küzdelem a szeretett lényért, tanulás, pénzszerzés, stb.

2011. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A cél: halál, az élet küzdelem,

s az ember célja e küzdés maga.

Madách

(aki szintén nagy-nagy viccelődő, mint én, amikor a Kérdező figyelmét a gnózisra, a megismerésre irányítottam)

2011. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!