Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ideje mérgelődöm magamban...

Egy ideje mérgelődöm magamban valaki miatt, és mikor ma ezen tépelődtem, és azt gondoltam, hogy:"Ezt érdemlem én ettől az embertől? ", úgy bevertem a fejem, hogy azt hittem ott maradok. (? )

Figyelt kérdés
Velem ilyen soha nem szokott történni,azt hittem meghalok,és pont ennél a gondolatnál történt,amit leírtam.Ez a személy mondhatni igazságtalanul bánt velem,mit jelez ez az eset?Olyanok válaszára vagyok kíváncsi,akik figyelnek a jelekre,történésekre.
2012. jún. 27. 18:36
 1/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Talán jelet kaptál hogy gyűlölködés, a múlton való rágódás helyett tovább kellene lépned és elengedned a sérelmeket mert ezzel csak magadnak ártassz.


"Nincs mitől félned. Csak azt veszítheted el, amit el kell veszítened. És jobb, ha minél előbb megszabadulsz tőle, mert minél tovább marad, annál erősebbé válik.”

- Osho -

2012. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, de ha majd sürűbben fordul elő ilyesmi, ráérsz akkor aggódni.

Én ha valakire haragszom, általában baj szokta érni az illetőt, még ha nem is kívánom neki és ha ideges vagyok, az elektronikai berendezések gyakran tönkremennek a közelemben.

2012. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmmm... érdekes amit írtok.Úgy gondolom,hogy először csak egy pici jel szokott jönni,ami próbál észhez téríteni.Minél jobban nem fogom fel,annál durvább dolgok jönnek.Így van ezzel a személlyel is.Először kisebb dolgokat csinált,majd egyre nagyobbakat,ami már tényleg durva volt,de lehet hogy nem vagyok normális,mert nem tudtam haragudni egy idő után.Megszakadt nemrég a kapcsolat,de még mindig bosszankodom.Autóvezetésnél van mindig olyan érzésem egy ideje,hogy autóbalesetben fogok meghalni,aztán majd sírhat ő is.Az egy dolog hogy sokkal vakmerőbben vezetek egy ideje,viszont azt érzem,hogy meghibásodás miatt fog ez bekövetkezni,nem érzem stabilnak az autót,pedig nincs gond vele.Furcsa dolgok ezek.
2012. jún. 27. 20:37
 4/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Néhány éve,mikor az elmém működéséről kezdtem térképet készíteni,velem is előfordultak ilyenek.A legutolsó amire emlékszem favágás közben történt.Anyósom körül jártak a gondolataim(el tudod képzelni milyenek),majd egy pillanat alatt lecsúszott a tuskóról a kugli és úgy homlokon vágott,hogy leültem a hóba!Szivárgott a homlokomból a vér,lágyan hullott rám a hó és én megfogadtam,hogy soha többé nem adom át az irányítást az elmémnek!

2012. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, az anyós még akkor is fejbe tudja vágni az embert, ha nincs jelen..
2012. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én figyelek a jelekre és történésekre, és tudom, hogy ezek azok a dolgok, amik véletlenül egybeesnek valamivel, ezért kiváló táptalajt nyújtanak arra, hogy elkezdjünk mindenfélét belemagyarázni.


Ha ezerből egyszer bevernéd így a fejed, amire lássuk be, van esély, akkor nem gondolnád, hogy 999 be nem verés, és 1 beverés pont a véletlent jelenti? Ebből az ember mit jegyez meg? Azt az egyet. A 999 cáfolat, vagyis hogy nem történt semmi, miközben gondoltál valakire, az elfelejtődik!

2012. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!