Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » EFT kopogtatással valamit...

EFT kopogtatással valamit elprogramoztam magamban, lehetséges ezt helyrehozni agykontrollal?

Figyelt kérdés
Még 2 hónapja elkezdtem EFT-t használni, mert túlzottan sok stressz ért engem, és szánalmas vagy nem, fiú létemre szinte minden nap sírtam. És ezért elkezdtem a kopogtatást, és abban a pillanatban valami elképesztően kellemes hatásnak érzékeltem a dolgot, megkönnyebbültem. Viszont azóta érzelemmentessé váltam. Semmihez se tudok igazán hangulatot társítani, olyan vagyok, mintha az életet csak egy kamera csövén keresztül szemlélném. Nem érzek se jót, se rosszat, minden közömbös. Vagy lehetséges, hogy az állapot magától elmúlik? 18F

2012. dec. 15. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat kérdezz meg, aki hivatásszerűen ezzel foglalkozik, ne az itteni olvasók személyes élményeire támaszkodj.


Ha pl. weboldalról nézted az instrukciókat, keresd meg azt az embert, akinek a technikáját alkalmaztad, ő biztosan tudni fogja, hogy ilyen esetben mi a teendő.


(Személyes véleményem szerint) nem is biztos, hogy az átmeneti érzelemmentesség olyan nagy baj lenne, ez amolyan védelem is lehet, ami el fog múlni, ha már túltetted magad a problémákon.

2012. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is el fog múlni.
2012. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az agykontroll tanfolyamot mindenképp ajánlom, de szerintem nem EFT miatt kerültél ilyen üres állapotba. Egyszerűen csak megszabadultál rengeteg stressztől, örülj neki! A pozitív érzelmek hiánya meg talán lehet attól is, hogy kevés inger ér, vagy a kemény időszak után kicsit kimerültél. Azért minden nap sírni elég durva (nem bántásból írom,én is szoktam, sőt minden férfi és nő). Esetleg olyan oka is lehet, hogy leszoktál a kávéról, időjárás stb, nem feltétlenül pszichológiai. Ajánlom, hogy menj el agykontroll tanfolyamra, nem fogod megbánni!
2012. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Szerintem nyalj egy cunát és az mindent megold ! :)

Hidd el nekem egy friss jó cunánál nincs jobb gyógyító dolog !!!

Nem kell ide agy hülyeségek meg ilyen ökörségek...

Ha van rá lehetőséged 15 éves kortól kezdve nyalj ki egy jó szűz cunát !

2012. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A szakszerű válasz (bár hasonlatot használva) az, hogy most kicsit tisztább lett a lapod. Most majd ismét írhatsz rá, csak idő kell, hogy kialakuljon benned egy új érzelmi rendszer. Nyugi, légy türelmes, ne görcsölj rajta.
2012. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Agi888 válasza:
Szia, gondolom mar tavaly ota kifiguraltad a dolgot, de azert megirom a velemenyem, hatha segit valakin. Az EFT kezelesed folyaman valoszinu elhagytad nemcsak a sok stresszt, de egy csomo dramat is. Viszont, ezt a sok dramat megszoktad az eveken at es most hianyolod. Nem vagy hozzaszokva a bekehez, a nyugalomhoz. Es, mivel ezek szinte idegen fogalmak szamodra, hat szervezeted segit neked epiteni valamit ami ismeros: az aggodalmat. Ezert talalta fel neked ezt a "problemat". Ha meg mindig aggodsz, hogy erzelmetlen vagy, akkor azt ajanlom, hogy kopogtass erre az aggodalmadra. Hasznalhatnad pl sajat szavaidat, amiket leirtal ebben a kerdesben felul. Es merd le aggodalmad fokat mielott hozzakezdenel a kopogtatashoz, es aztan megegyszer, utana is. Es folytasd tovabb, mig el nem mulik az egesz furcsa erzelmetlensegi erzes.
2013. nov. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!