Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megvagyok átkozva vagy mi?

Megvagyok átkozva vagy mi?

Figyelt kérdés

Depressziós lettem egy szeretett férfi elvesztésétől, álomvilágba menekültem, aztán felébredtem, de jött az érettségi stresszes időszaka és ideg kimerült állapotba kerültem, most pedig megbuktam az érettségin.. :(

18/L


2012. jún. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, az élet. Nem átok, mert most figyelj: ÁTKOK NEM LÉTEZNEK.

Elmondom mi történt. Puszta logikai alapon:

--> Elvesztettél valakit, akit szeretsz.

--> Depressziós lettél az elvesztésétől.

--> Álomvilágba menekültél, mert nem tudtad elviselni, hogy már nincs veled.

--> Nem tanultál rendesen, vagy az előbbiek közben még az érettségi is a nyakadba szakadt. Tehát duplán stresszes lettél.

--> Mivel idegileg tönkrementél, és még nem is tanultál megbuktál.


-->

2012. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ne fogd átkokra a saját hibáidat. 18 éves vagy, viselkedj felnőtthöz méltóan és fogadd el, ha hibáztál. Nem tanultál, megbuktál. Ez van. Most fogd magad és állj neki újra! De soha ne másokra próbáld kenni azt, amiről te tehetsz!
2012. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs semmilyen átokhoz. Egyszerűen ez most csak nem jött össze. Sok sikert a legközelebbi alkalomra!
2012. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!