Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva? Mit tegyek...

El vagyok átkozva? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg balszerencse ér. Pl. ma majdnem elütött a vonat meg az autó, az utolsó pillanatban jutnak eszembe a dolgaim, mindenki utál, nem tudom mi bajuk velem, itt rossz helyre tezsik a moderátorok a kérdést, mindenki engem cs*sz le, folyton beütöm valamibe magam, elalszom reggel. Folyton fáj valamim (főleg a szívem lelkileg) Mit tegyek? Mi van most velem?
2010. nov. 16. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lazíts, ne kapkodj. Sz@rj mindenre.

Valamin nagyon görcsölsz, lehet Te sem tudod.

2010. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
változtass a hozzáállásodon. kezdj el jógázni vagy pilatesezni és ne kapkodj. ez szerintem pusztán szétszórtság amin te magad tudsz segíteni.
2010. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak szerencsétlen vagyok. De rengeteg dolgom van mostanában, és elis veszítek mindnekit, ami nagyon fáj :( tényleg pihennem kéne. De ha az élet rohanás és nem lehet?
2010. nov. 16. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"majdnem elütött a vonat meg az autó"


Szerintem meg épp szerencsés vagy, maiért csak majdnem...

Na meg elalszol reggel, és a modok rossz helyre teszik a kérdésed - szerinted ez átok vagy valami hatalmas balszerencse?....

2010. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind megelőzhetők.


1. Pihenj,jógáz,meditálj.

2. Legyél laza oldott.

3. Figyelj oda az úton,bárhol.

4. Állíts ébresztőt.

2010. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
:( nem tudom mi lehte veled! ne szomorkodj, vannak ilyen időszakok, amikor semmi nem jönn össze, és elrontasz mindent! :(
2010. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet* bocsi
2010. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
ma láttam egy hirdetést az egyik oszlopon, rontáslevétel, jóslás blablabla,,,,,rontáslevétel 3e Ft......befizeted, és a néni az átkot.Én is kipróbálnám, de sajna nem vagyok elátkozva....elátkoznál, h kipróbálhassam?? lécciléciiiiiii
2010. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szval a néni az átkot leveszi, és mindenki boldog, a néninek van 3e ft.-ja neked meg annyival kevesebb, de nem vagy már elátkozva....hacsak nem átkoz el vki újból......de lehet, h törzsvendégeknek jár kedvezmény, nem tudom sajnosssss:/
2010. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tulsagosan gyorsan es szetszortan akarsz haladni, s igy elfaradsz, kimerulsz. Talan igy nem is foglalkozol ugy a kornyezetedben elokkel, mint ahogyan kellene, kevesebb idot szansz Rajuk, vagy ingerultebb vagy Veluk pl., ami miatt aztan elhagynak.

Valtoztatasra van szukseged, a lelek uzenete pl.

Mint mar elottem is ajanlottak,

pihenes, de nem csak a teste, de a leleke is, tehat relaxalni kellene, az elmedet lecsillapitani, amikor nem gondolsz semmire.

Kenyeztesd Magad, torodj magaddal, menj a friss levegore, sportolj, de figyelj oda az igenyeidre, de nem csak a testi igenyeidre, hanem a lelekere is, foglalkozz az erzelmeiddel, figyelj oda a belso hangokra!

2010. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!