Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik reiki tanfolyamot...

Melyik reiki tanfolyamot válasszam? Elég sokféle van.

Figyelt kérdés

Eddig csak azt hallottam, hogy a R.A.I.-ra nem érdemes menni, de ezen kívül is van még egy pár.


Légyszi az olyan válaszokat kerüljük, hogy ez hülyeség:)



2012. jún. 28. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A tradicionális Usui-féle reiki-n gondolkodtál már? Elvileg az a leghitelesebb. Kevesebb szimbólummal dolgozik mint néhány újabb ágazat, de ez azért van mert az újakat hozzácsapta az adott ágazat kiötlője. Ami nem feltétlen egészséges, mert nem hiszem hogy olyan magas szellemi szinten lenne mint Mikao Usui volt...Olyat is hallottam hogy az újabb irányzatok közül van amelyik kifejezetten egészségtelen a beavatott számára. Ha jól rémlik egy RAI reikis mondta, pont itt Gyk-n.
2012. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyire szeretnél elmélyedni a reikiben és mennyit tudsz áldozni a tanfolyamra. Érdemes megnézni több reiki iskolát és tanárt, ha szét akarsz nézni.


Jómagam a japán tradicionális Jikiden Reikit oktatom, ha van kedved szívesen látlak a következő július 14-ei nyitott napon Bp.en. Itt tudsz megtalálni:

[link]

2012. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig,pont a R.A.I s tradicionális...:S
2012. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Usui félére menj el! keresd meg Kövesi Pétert ő tart ilyen tanfolyamokat , én is nála voltam, hidd el nagyon jó, ő nem csaló.
2013. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!