Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek is volt már olyan,...

Nektek is volt már olyan, hogy hirtelen felébredtetek éjjel kb. félálomban és nem tudtak megmozdulni meg hangot kiadni, csak nézni de azt is homályosabban?

Figyelt kérdés
Egyébként anyukámmal is történt már ilyen.Szörnyű érzés:|

2012. jún. 30. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis a tudományos neve. Nem kellemes, de nem természetfeletti.
2012. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze ez gyakori probléma szinte csak agyilag vagy ébren de testileg még nem. Velem is volt ilyen pokoli érzés volt a dolog megbírtam mozdulni ugyan de dőltem mindenfelé és szinte fel sem fogtam mi történik velem. De utána vissza aludtam majd amikor fél órával később felkeltem szinte semmi nem volt velem.
2012. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni, jó cikknek tűnik:

[link]

2012. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van erről még egy jó kis cikk (kétoldalas):

[link]

2012. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a hasznos cikkeket:)
2012. júl. 2. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, igaz csak 2x, de az is sok volt. Mind2x hanyatt fekvésben történt, az utóbbinál majdnem meg is fulladtam... akkor olvasgattam utána kicsit én is és kiderült, hogy sokan halnak meg fulladásban emiatt. Azóta nem merek hanyatt feküdni :S Igaz reggelre mindig hanyatt fekve kelek mert mikor már elalszom nem tudom kontrollálni :/
2012. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!