Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Javasasszonyt/jóst keresek...

Javasasszonyt/jóst keresek segíteni nekem valaki?

Figyelt kérdés

Egy javasasszony/jós segítségére lenne szükségem, aki ha bizonyítja személyesen valahogy hogy hihetek benne fizetnék is neki.

Úgy érzem már hosszú ideje rontás van rajtam az életem egy bizonyos területén, bővebben csak az illetékessel beszélek erről.


2012. jún. 30. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Turorudi, azert ezzel a nevvel bejelentkezni, hogy javasasszony vagy XDDD...
2012. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
rontás van rajtam :DDDD elég eredeti.harry potter játszik? szégyen hogy vannak emberek akik ilyen kamuért pénzt adnak ki
2012. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nagy butaság kérdező, ne képzelj be dolgokat.


Ha pedig felesleges kidobni való pénzed van, akkor azt inkább ajánld fel hasznosabb dolgokra.

2012. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy senki nem tudja mi az igazság.

Van-e élet a halál után stb.

Ha pusztán a a materializmus az igazság akkor megéri öngyilkosnak lenni.

2012. jún. 30. 20:32
 15/16 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással bizonyosan
2012. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező már megint butaságokat írsz. Az élet olyan gyorsan elszáll, mint az egy éjszakás álom, egyszeri és megismételhetetlen,és azt végig kell élni, hogy a lelked minél erősebbé váljék mire távoznia kell, hogy aztán halhatatlanná Létté válhasson.


( [link]

2. fejezet. Létezni a Mindenségben

8. f. Csodálatos Földünk 1.

19. f. A két csodálatos lelkünk.

32.f. Tudat, tanulás, memoria, érzékszerveink.


( [link]

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

92.f.Komolyan érdekel az igazság?


Keress rá erre két blogra külön ajánlom ezeket a fejezeteket amiben elmesélem, miért fontos élned minél tovább és mi lesz a halál után a lelked sorsa és miért nem igaz hogy bárki is rontást tett rád. Felejtsd el a vallásos, ezos s egyéb babonaságokat az élet atomokból épül fel és energiák teszik élővé, gondolkodóvá, amely a halálon túl is létező, ha erőssé válik,megéri végig élni az életet mert fantasztikus lét vár arra aki eljut odáig.

2012. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!