Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Indiai - Japan - Kínai boltoka...

Indiai - Japan - Kínai boltokat keresek Budapesten, HOL? keresek olyan boltokat üzleteket Budapesten, ahol pl. /Darshan/ füstölőket, Buddha szobrokat, indiai vázákat, kristályokat, csengettyűket . Stb. lehetne vásárolni.

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ázsia Center, Újpalota.
2012. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1/1 köszönöm :-)
2012. máj. 30. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk tele van minden nagyobb piac ilyenekkel
2012. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igazad van hogy tele a piac, a piacok több piac is van, és a Sárkánycenter is, de olyan üzletet boltot keresek, ahol kifejezetten!!!! misztikummal is kapcsolatos cuccokat árulnak, amiket a kérdésfeltevésnél felsoroltam pl.

Volt egy ilyen jó kis üzlet a XI. kerületben az alagsorba kellett lelépcsőzni, de sajnos megszünt, pedig oda nagyon kedveltünk bejárni, és vásárolni is.

Ugyhogy nem piac nem center, hanem BOLT!! üzlet!!

2012. máj. 31. 15:08
 5/7 anonim válasza:
A Kálvin téren esetleg a BAHIA (asszem ez a neve)? Nem voltam még bent, de indiai zene hallatszik ki, és tele van indiai cuccokkal^^
2012. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# köszönöm, jól hangzik, megnézem:-)
2012. jún. 7. 14:21
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:-) találtam:-)

és a Sárkány Center függönyös üzlet mellett! is van kifejezetten indiai jellegü bolt hatalmas területen, mindenféle szépségek, szobrok, vázák, Buddha, füstölők vannak:-) csodálatos dolgokat kapni! :-)

csak ajánlani tudom FULL!


köszönöm a kommenteket:-)

2012. jún. 9. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!