Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szokott...

Van itt olyan, aki szokott angyalokkal kommunkálni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor szoktak segíteni is? Hogyan kell rá megkérni oket?
2012. júl. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 84 éves néni a szomszédban, nagyon kedves, egy nagyon jó barát.Nagyon sokszor elmondja, milyen fontos a szeretet és mindig vidám, mindenkihez csak kedves szava van.

Segít is, már nagyon sok mindent kaptam tőle, pedig nem is kértem rá.Szerintem ő egy "angyal".


Szemmel nem látható angyalokkal is kommunikálok nagy ritkán.Egyszer hazafelé sétáltam és épp az angyalokon gondolkoztam, mikor úgy éreztem, mintha valami lenyomott volna a járdáról, le a fűbe.Ekkor suhant el mellettem egy bicikli.Ha az az erő nem tol le a járdáról, akkor biztos elütött volna a biciklis.Máig csodálkozom ezen az élményen.

2012. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van fent 2 angyal Skype-on.
2012. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elso, és hogy kommunkálsz? válaszolnak is?
2012. júl. 1. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen úgy kommunikálok, mintha imádkoznék.Megszólítom őket, hogy kedves angyalok, vagy kedves őrangyalom...és elmondom nekik, amit szeretnék.Persze Istenhez ugyanígy imádkozhatnék, de az angyalokat sem akarom kihagyni, mivel hiszek bennük és úgy gondolom, jól esik nekik, ha velük is tartom a kapcsolatot.

Általában védelmet vagy egyszerűbb kis segítséget szoktam kérni tőlük.Azzal válaszolnak, hogy segítenek, ahogyan például megmentettek attól, hogy elüssön a bicikli.Vagy érzéseken keresztül.Például vigaszt nyújtanak.Erőt, bátorságot.De látni nem szoktam őket és a hangjukat sem hallom.

2012. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Reptoid Altábornagy ***** válasza:
12%
Véletlenül nem azok a k*csög szürkék szórakoznak veled? Erre nem gondoltál?
2012. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is úgy szoktam ahogy te.de nekem ez nem annyira egyértelmu, amúgyis nehez idoszakon megyek keresztul, és kavarognak az erzeseim, semmiben se vagyok biztos. te mindig biztosan érzed, hogy mi a helyes? vagy hogyan vannak , nálad ezek, hogy érzéseken kerezstul kommumikuálnak?hirtelen elotor egy érzés benned?
2012. júl. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!