Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés

Kíváncsi vagy valamire a természetfeletti lényekkel, démonokkal, ördögökkel, angyalokkal kapcsolatban?

Kérdezz bátran, a téma régi tanulmányozója vagyok

:))

Asmodeus

2012. márc. 22. 11:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6
A kérdező kommentje:

Kötekedők kíméljenek :)

# 1/51Időpont 2012. márc. 22. 12:25 Privát üzenet
Érdekelne a meglátásod Istenről. Mit gondolsz így a démonokról, mi lesz a sorsuk? Hiszel a természetfeletti lényekben és hiszel-e Istenben?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/51Időpont 2012. márc. 22. 12:28 Privát üzenet
Mi a módja annak, hogy távol tartsuk magunkat az ártó lényektől? :) Honnan ismerjük fel, ha hatnak ránk? :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/51Időpont 2012. márc. 22. 12:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

12:28

Istenről nincs véleményem. Nem egy Isten van, hanem számos. Természetesen van EGY aki a mindenséget teremtette, de ő nem igazán foglalkozik sem a halandók, sem a halhatatlanok dolgaival. Vannak természetesen itt az anyagi síkon, és a többik is nagy hatalmú entitások, őket nevezhetjük pl 'isteneknek'. Hiszek a létezésükben, de nem imádok semmilyen istent, próbálok a szívemre hallgatni mindenben.

A démonok kaotikus élőlények, az alsóbb síkok(főleg az Abyss, vagy magyarul Mélység) lakói, igen kellemetlen lények. Nem összekeverendők az ördöggel/ördögökkel, a démonok más kategória. A sorsuk alatt nem tudom mit gondolsz, az alsóbb síkok lényei a káosz és a végtelen gonoszság kivetülései, öröktől fogva léteznek, és létezni is fognak, ugyan úgy, mint ahogy a felsőbb síkok lényei(angyalok, stb) is.

12:30

Tartsd távol magad a negatív érzelmektől és gondolatoktól, ezekből "táplálkoznak". Csak pozitívan!

:))

Asmodeus

# 4/51Időpont 2012. márc. 22. 12:37 Privát üzenet
Köszi! :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/51Időpont 2012. márc. 22. 12:39 Privát üzenet
Akik ártani akarnak, pl. varázslattal, hogyan tud hatni a kiszemelt áldozatnak? Akik elhiszik azt, hogy ördög léezik, mi játszódik le az agyban?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/51Időpont 2012. márc. 22. 12:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

12:48

Nem igazán sok "varázsló" létezik a szó általad gondolt értelmében, felesleges ilyesmitől rettegni, nem kell ilyesmivel foglalkozni, és kész. Akinek hatalma van/lenne ehhez, az pedig nem fog ilyen dolgokkal foglalkozni. A második kérdésedet nem értem. Mi az hogy mi játszódik le az agyban? Egyébként pedig az ördög(ök) létezik(nek), de semmi nem múlik azon, hogy elhiszi-e valaki ezt, vagy sem.

# 7/51Időpont 2012. márc. 22. 12:51 Privát üzenet
Köszi, hogy válaszoltál a vámpíros kérdésemre. :(

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/51Időpont 2012. márc. 22. 12:51 Privát üzenet
Diavolino44 nevű felhasználó válasza:

alapvetoen en is hasonloan gondolkodok mint te. De honnan veszed hogy az informacioid valosak?

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/51Időpont 2012. márc. 22. 13:36 Privát üzenet
Meg tudnak nekem egy lányt szerezni, ha kérem őket? Ha igen, hogyan kérjem őket, hogy beszélhetnék velük?

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/51Időpont 2012. márc. 22. 13:43 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem írni természetfeletti lényeket?
Tudtok olyan könyvet ami természetfeletti lényekről szól?
Veled történt már valami természetfeletti? FŐLEG szellemekkel/szellem való találkozás?
Ki az, akinek kételkedik a szellemvilág létezésével kapcsolatban a történetünk elolvasása után?
Egy ilyen természetfeletti lényből hogyan lehet ember?
Tudnátok nekem olyan filmeket vagy sorozatokat mondani ami természetfeletti lényekről szól, és van igasság alapja?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!