Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet a teliholdnak valamilyen...

Lehet a teliholdnak valamilyen hatása az emberre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet, ha már a tengert arra tudja késztetni hogy métereket emelkedjen. Szökőár(nem tsunami, hanem nagyon erős árjelenség) mindig teliholdnál alakul ki.
2012. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Megemeli a vérnyomást,emiatt ingerlékenyebb,izgatottabb lehetsz!

2012. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pietrosol igen mindig így vagyok vele néha nem is lehet hozzám szólni mert egyből durranok

2012. júl. 2. 23:03
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A hold általában a viz jegyüekre van nagy hatással pl.halak vagy rák.Én rák vagyok és tényleg nagy hatással van rám,ilyenkor nem tudok aludni és ingerlékeny vagyok.De lehet másokra is ilyen hatással van...kitudja....:/
2012. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mások is érzik, bár mivel a rák jegyhez a hold tartozik, így valószínű ők jobban. Rák nők pl. De elvileg az élettani hatásai mindenkire érvényesek akiknek a szervezete fogékony. A lélektani az meg más kérdés. Van aki nem is hisz a lélekben.
2012. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
hat...en pl kurv.ara nem tudok aludni,mindjart reggel,en meg meg sehol sem turazok az almaimban akarhogyan is eröltetem,nem megy...
2012. júl. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Teliholdkor éhesebb és hízékonyabb az ember. Mivel minden intenzívebben épül ilyenkor be a szervezetbe, érdemes sok vitamint enni. Csajoknak ilyenkor érdemes hajat festetni, mert jobban beszívódik a festék. Gyantáztatni nem érdemes, mert teliholdkor minden jobban fáj, a sebek is nehezebben gyógyulnak. Ha nem hiszed, próbáld ki!
2012. júl. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Salx Narval ***** válasza:
Én még nem vettem észre magamon, hogy bármilyen hatást gyakorolna rám, azon kívül, hogy lenyűgöz a szépsége, órákig el tudom nézegetni.:D Halak jegyben születtem, már 47 éves vagyok, de még mindig gyermeki szemmel csodálom.:D
2012. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát az is egyfajta hatás:) Csak nem olyan egyértelmű, mint hogy például nem tudsz aludni teliholdkor.
2012. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nincsen, hiszen teliholdkor semmi egyéb nem történik, mint hogy az egész hold meg van világítva. Fényesebb az éjszaka, ennyi az egész. Ez önmagában is okozhat alvászavart, amúgy minden más csak babonás belemagyarázás a teliholdba.
2012. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!