Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Képes lehetek arra, hogy...

Képes lehetek arra, hogy irányítsam az álmaimat?

Figyelt kérdés

Már többször is megtörtént velem, hogy olyat álmodtam, ami nagyon tetszett volna, de az utolsó pillanatban felébredtem. Ezek után folyton csak erőlködtem, próbáltam visszahozni ugyan azt a helyzetet, háthat tudom folytatni, de még sosem tért vissza. Lehetséges az hogy én irányítsam az álmaimat ? A legjobb az lenne, ha azt álmodnék amit akarnék, és a történéseket is én irányítanám.

Volt már velem olyan is, hogy álmomban saját gátlásomból nem csináltam meg valamit, mert azt hittem, hogy befolyásolni fogja az életemet, és amikor felébredtem, akkor szidtam magamat, hogy miért nem tettem meg... erre egy aktuális példa: álmomban egy buliban elhagytam az új telefonomat, és utánna órákig kerestem az helyett, hogy önfeledten szórakoztam volna a többiekkel, és amikor felébredtem, rájöttem hogy nem veszett el a telefon, nem is veszhetett volna el, ez csak álom volt...

Fel tudom oldani valahogy az ilyesmit tudatosan ? Eléggé idegesít, hogy ott van valami, ami sosem történhetne meg velem, és álmomban elutasítom.


Nem tudom hogy léteznek-e erre módszerek, de pl. sokkal jobb lenne, ha a fiatalok nem északába nyúlóan számítógépeznének, hanem álom függők lennének :) Remélem kapok választ a kérdésemre, már régóta vágyom arra, hogy legalább azt tudjam álmomban, hogy álmodok, vagy esetleg beleszólásom is legyen a saját viselkedésembe.



2012. júl. 3. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Lucid dreaming, avagy tudatos álmodás.


Keress rá, milliónyi ember foglalkozik vele.


Nem nagy was ist das, nekem is sikerült.

2012. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!