Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mért lehet az hogy sokszor...

Mért lehet az hogy sokszor tudom befolyásolni az álmaimat? Azaz ha épp rosszat álmodok akkor szembeszállok néha a gonosz erőkkel:D és csak ritkán tudom hogy ez épp álom! Magyarul ha üldöz egy gonosz lény akkor meg fordulok és szembeszállok vele! :D?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészséges lelkület, önismeret, bizalom a saját képességeidben... ilyesmik lehetnek a háttérben. Vagy egyszerűen tudod, hogy álom, és te akkor is legyőzöd. Így is fel lehet oldani a konfliktusokat.

"Magyarul ha üldöz egy gonosz lény akkor meg fordulok és szembeszállok vele!"

Engem régebben feket ballonkabátosok üldöztek, aztán egyszer fogtam magamat, előkaptam egy AK-47-est és halomra lőttem az összeset. (Nem rúgott vissza, innen sejtettem, hogy álom.) Remek feszültség-levezető.

2012. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem egyszer volt már hogy öntudatos állapotban voltam az álmaimban,függetlenül attól hogy rossz vagy jó álom..jó dolog ez bár mindig így lenne!:DD
2012. ápr. 27. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt csinálom. Már azon lepődöm meg, ha véletlenül hagytam lefolyni az egész álmot anélkül, hogy szembenéztem volna az üldözőimmel.


Sokszor én is tudatában vagyok álmomban, hogy álmodom, ilyenkor felhasználom ezt az állapotot és létrehozok helyszíneket. Sok mindenre így találtam megoldást, sőt minden hétköznapi dolgot így döntök el, pl. hogyan rendezzem át a lakást (jó, mert nem bútortologatás közben jössz rá, hogy úgy, ahogy elképzelted mégsem férnek el...), és olyankor le tudom tesztelni, hogy ha pl. kinyitom a szekrényajtót nem ütközik-e majd neki az asztalnak, kényelmes lesz-e stb. :DD

Na jó, azért ennél hasznosabb dolgokra is használom.


Sajnos nem tudom megmondani, hogy miért van, pedig érdemes lenne utánanézni, hiszen elvileg ha még jobban megértenénk az alapjait, akkor még tovább fejleszthetnénk.

2012. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

04-27 23:39

:D :)

Nekem a múltkor is csak egy Glock 17-et sikerült "teremtenem". Emlékszem azt mondtam rá, amikor megláttam a kezemben: "Pff, kutyaf@sza..." Képzelheted, nagyot sóhajtottam, mielőtt használatba vettem.

2012. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!