Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináltok év végén, ha...

Mit csináltok év végén, ha nem lesz dimenzió váltás, reptoid invázió vagy felemelkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Áruljátok el nekem vmit... Minden évben vmi hülye kitalál egy idiótaságot, mint pl idén a reptoid invázió. Természetesen egyik évben sem történik semmi. Ebben az évben sem lesz, mert ezek nem létező dolgok ugyebár.

A sok hívőtől kérdezném, mi lesz ha nem valósul meg amit vártok? Miért nem értitek meg h kamu képekkel és videókkal tömik a fejeteket?

Ha nem jön be amiben hisztek, mit fogtok csinálni? Elkezdtek másban hinni? Vagy h működik ez nálatok?



2012. júl. 3. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
100%osan biztos, hogy lesz Reptoid invázió, majd meglátod.A többi meg tényleg hülyeség.
2012. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mégis mitől 100%?:D Mert vki összedobott photoshoppal egy képet?:)
2012. júl. 3. 19:50
 3/15 reptoid ***** válasza:
78%

"Nem lesz gázáremelés."

Oszt mégis lett!


Reptoid invázió is lesz!

2012. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Már biztosan lesz Reptoid invázió.
2012. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én szerintem ugyanazt csinálom majd mint minden évben karácsony és szilveszter táján. lemegyek a városközpontba, veszek néhány tüzijátékot, és mellé elkészítem a saját homemade csillagszóróimat. Azután megnézem itt, hogy mikorra rakták át a világvége/invázió/dimenzióváltás időpontját.
2012. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne?

Már erőteljesen varrják a jelmezeket egy föld alatti varrodában, hogy ha az igaziak mégsem jönnek, akkor majd beöltöznek. A NASA is gyártja már részükre a legújabb fejlesztésű, eddig még sosem látott UFÓ alakú repülőket.

Majd lesz ingyen-cirkusz, el nem marad semmi! Max. a világnak nem lesz vége!

2012. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik reptoid barátom mondta
2012. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek azt a hülyeséget hogy nem lesz ? Kérdező, ezt itt mindenki tudja ! Miért terjesztesz dezinformációkat ?
2012. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Én teljesen hiszek az UFO-kban, szellemekben (4x is láttam, nem, nem voltam berúgva), démonokban, istenben stb. De ezt a reptoid inváziót meg reptoidokat nevetségesnek tartom. A világvégébe se hiszek. Minden évbe 1000000000x jósolnak valamit azt szar se lett belőle.
2012. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dxeno ***** válasza:
90%
Elárulná valaki mi a k..va élet az a reptoid?! Most hallok erről a f@szságról először. Invázió? Az nem para. Zombiapokalipszis esélyesebb. Ráadásul ha nem Alien-módra szaporodnak az égvilágon semmi problem nem lesz. Mészárlunk egy jót,minden jótestű nőt meghúzunk"fajfenntrattás,és az emberiség jővője" címen,ingyen sör,stb. zsíroskenyeres lesz
2012. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!