Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit várhatunk el az év végén...

Mit várhatunk el az év végén bekövetkező "dimenzió-korszak" váltástól?

Figyelt kérdés
Mi fog történni vagy mit várunk az év végén bekövetkező változásoktól ahol belépünk az aranykorba? Miben fog ez megnyilvánúlni? Állítolsag előjönnek az emberekből a rejettt képességek, spirituálisan megerősödünk stb..
2012. ápr. 25. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem lesz semmiféle "dimenzióváltás".

Ha változtatni akarunk, azt bizony nekünk kell megtennünk, nem külső erőknek. És most úgy is értem: spirituálisan.

Önfejlesztéssel (pl.: meditáció) és helyes gondolkodással érhetünk el eredményeket.

2012. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne éld bele magad. nagyot fogsz koppanni, amikor rájössz hogy baromság volt az egész
2012. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Én már nagyon várom. Főleg a képességekkel kapcsolatos dolgokat, hátha megtanulsz helyesen írni, meg hátha megvilágosodnak az emberek, és nem foglalkoznak ilyen baromságokkal.
2012. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Eljönnek a reptoidok és felszántják az embereket.
2012. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokat írnak róla a neten, egész oldalakat, keress rá!
2012. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lesz.

De azt tudom, hogy ha nem lenne semmi, akkor miért kell ezt cáfolni? Rengeteg hely van ahol egyenesen hülyének nézik az embert, ha ezt meg meri kérdezni. (tapasztalat)

Figyeld meg az év második felébe az tabutémának fog számítani, aki meg megmeri kérdezni, annak rögtön egy felépített gondolatmenetet ajánlanak a you-tubéröl.

A semmit cáfolni? Érdekes.

Ez is bizonyítja hogy lesz valami.

2012. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 yossarian44 ***** válasza:

A dimenzió kiterjedést jelent.


Azok az ezoterikusok, akik a dimenzióváltást hírdetik, ezzel nincsenek tisztában, ezért nem értik, hogy baromság az egész.


Előző, azt is meg lehet cáfolni, hogy nem Freddy Kruger ölte meg Hitlert, ez még nem jelenti azt, hogy van valóságalapja...

2012. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dxeno ***** válasza:
Én leszel Son Goku,leveem Cell-t,Fireza-t,meg Buu-t,átmegyek SSJ3ba,és megmentem a földet. Fuckyeah
2012. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy sokat, lehet egy kicsit változunk mind testben, mind lélekben
2012. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os

én azt cáfolom,h te normális vagy

2012. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!