Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2003. május 29-én elhunyt a...

2003. május 29-én elhunyt a férjem, nyugdíjas volt. Én 2008. december 31-től vagyok nyugdíjas.2013. október14-én leszek 62 éves. Mikor éleszthetem fel az özvegyi nyugdíjat? Köszönöm. M. Klári

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 14:25
 1/2 anonim válasza:
Sajnos csak akkor, amikor betölti a 62. Addíg nem jár semmi. Szőrnyen igazságtalan, de mit várhat az ember egy ilyen országban. Ja és persze, ha addíg el nem törlik az egész özvegyi nyugdíj rendszerét.
2009. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kicsit későn olvastam a kérdésed, de lehet, most is segíthetek. Amennyiben 2008. dec. 31-től nyugdíjas vagy, attól az időponttól élesztheted fel az özvegyi nyugdíjad is.
2010. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!