Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felvenni a...

Hogyan tudom felvenni a kapcsolatot az Őrangyalommal?

Figyelt kérdés
angyal, Őrangyal, angyalok, Hogyan tudom felvenni a kapcsolatot az Őrangyalommal?
2012. júl. 4. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te sehogy, mivel neked nincsen! Az őrangyalt a Vének Tanácsától lehet kiérdemelni, be kell nyújtani egy kérelmet és ha alkalmasnak találnak rá, kapsz egy őrangyalt. Ezután az angyallal telefonon tudod felvenni a kapcsolatot.
2012. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mivel mindenkinek van egy őrangyala, kérd meg a Felsőbb Éned, hogy felvehesd a kapcsolatot az őrangyaloddal. Van pár meditáció ilyenre a neten.
2012. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Hívd fel a Tudakozót (198), ők átirányítsanak az őrangyalodhoz! Nekem bejött!:)
2012. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az őrangyal egy lélek, nem tudod vele felvenni a kapcsolatot! milyen hülye kérdés ez?
2012. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd ha arra leszek kíváncsi, hogy milyen értelmi képességgel rendelkezel kedves válaszoló akkor nyitok rá egy külön kérdést a: Miért írok hülye hozzászólásokat ha egyáltalán nem értek hozzá? címmel. Szólok ha kész a kérdés.
2012. júl. 13. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értünk hozzá? Miért, ki ért egy nem létező, kitalált dologhoz?
2012. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem azoknak szól akik nem hisznek benne ez nem egy vitafórum. Nem a hiszek vagy nem hiszek tudom vagy nem tudom volt a kérdés. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni ne írj, nem vagyok kíváncsi a szkeptikus világnézetedre. Mindazonáltal elfogadom, hogy te nem hiszel a létezésükben. De erről nem folytatok beszélgetőkört, nézz utána ha valamiről véleményt akarsz alkotni. A továbbiakban nem minősítelek!
2012. júl. 14. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Őrangyal nem egy lélek, őrangyal egy szabad akarat nélküli erő, ami azért felel, hogy aminek meg kell történnie veled az meg is történik.

Mielőtt leszületsz életed nagy részét megtervezed. Tehát őrangyal ebben őrködik, nem abban, hogyha lábad törnéd, azt feltétlenül megakadályozza.

Meg lehet idézni különböző módokon, legegyszerűbb megtudni a nevét. Ha megmondja a nevét, akkor mindenre kell felelnie.

Onnan tudod, hogy ő az, hogy előbb válaszol, mint végig mondanád/gondolnád a kérdést.

Sokszor hónapokig tart a név kiderítése.

2015. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!