Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék kapcsolatot...

Hogyan tudnék kapcsolatot létesíteni az arkangyalommal és az őrangyalommal? 15/F

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok: [link] utm_source=GM-myVIP&utm_medium=indexdoboz
2011. okt. 1. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Menj el angyalkommunikáció tanfolyamra!
2011. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%

[link]


Remélem segítettem!

2011. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%
Javaslom egy elmegyógyító intézet felkeresését
2011. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
72%
Lehet hogy rosszul tudom de az arkangyal tudtommal teljesen mást jelent... ő nem "emberekre vigyáz" mint az őrangyal
2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Arkangyal egy főangyal és nem az emberekre vigyáz.
2011. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Keresd fel ezt a biztosítót:


[link]

2011. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jóltudjátoj, az arkangyalok más angyakok  főnökeik˝
2012. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arkanyalokat is azért teremtette isten hogy az embereket segítsék. Én sokáig nem hittem ebben. De nem rég egy könyv került a kezembe unatkoztam bele olvastam. Ez a könyv édes anyámé és a jóslásról a mágiáról szól. Olvasgatam és valaminél meg akadtam. Hogy őrangyalunkal, arkangyalunkal úgy a legegyszerűb kapcsolatba lépni, ha otthon egyedül békébe és nyugalomba fogok egy papirt meg egy tollat leülök lehunyom a szemem és koncentrálok arra ami foglalkoztat amire választ keresek. Kipróbáltam. Elsönek megindult a toll. Sokkot kaptam és bögtem mint az állat. Talán nem is sokkot kaptam, nem tudom leírni azt az érzést soha nem éreztem olyat. Olyan szépet és jót. Akor még nem volt értelmes mondat a papiron. Pár napot vártam az újra próbálkozással. Akor már olvasható volt minden. Akor is végig böktem amig írt mert rájöttem a hatalmas hibákra amiket elkövettem. Remélem segítettem. Mindenkinek van arkangyala az enyém ariel. Mindenkinek tudom ezt ajánlani, mert teljesen máskép látom a világot s felkészültem a váltózásra amely hamarosan beteljesedik.
2013. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!