Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fel tudom venni vele a kapcsol...

Fel tudom venni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagymamám 2 éve hunyt el, de még mindig nem tudtam rendesen feldolgozni a halálát.

Az utóbbi egy évben gyakran álmodom azt, hogy beszél hozzám, csak nem értem, hogy mit.

Soha nem hittem benne és nem is vettem komolyan a szellemekkel kapcsolatos dolgokat egészen az álmok kezdetéig. Van olyan aki tud segíteni abban, hogy felvegyem vele a kapcsolatot?

Csak normális válaszokat kérnék.


2012. jún. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt, hogy szellemként próbál veled kapcsolatba lépni, csak mivel sokat foglalkozol vele ("nem tudtam rendesen feldolgozni a halálát"), ezért természetesen az álmaidban is megjelenik.
2012. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemben választ nem tudok igazából adni.

De hiszem azt hogy a nagyid fel akarja veled venni a kapcsolatot, legalábbis látok rá rációt.

Márpedig azért mert a nővérem exének az anyukája meghalt. De a nővérem még nem tudót róla h meghalt aznap amikor vele állmódot és azt kérte álmában az "anyósa" hogy vigyázzon létszíves a fiára. Másnap ment le a exéhez aki ugye akkor még a párja volt és zokogott és mondta h előző este meghalt az anyukája.


De nem tudom hogy vedd fel a kapcsolatot vele.

Vagy próbáld megfejteni az álmot vagy nem tudom, de egyedül szakember nélkül szellem idézést ne próbálj meg mert veszélyes!!!

2012. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A valódi nagymamáddal már nem tudsz kapcsolatot felvenni. Maximum valami árnyékképet, emlékfoszlányt tudsz előhívni, ami tőle származik. De az semmiképpen nem lesz a nagymamád.
2012. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így vagyok nekem a nagyapán halt meg sajnos nekem nagyon hiányzik. Anya mesélte hogy neki álmában úgy jelent meg hogy az ablakon keresztül bejött és nnagyon erősen megölelte:)) Szerintem tanácsos ezzel felkeresni egy lelkészt az tudna neked segíteni. Barátnőmnek az anyukájának az anyukája halt meg és egy óráig csak rajta elmélkedett gondolkozott és álmában beszéltek.. szóval azt tanácsolom hogy nagyon sokat gondolj rá és meglátod ő ezt fentről megérzi majd:))
2012. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Halottakkal nem lehet kommunikálni. Érdemes megfigyelni, hogy akik ezt állítják, azok miket beszélnek. Azt mesélik, hogy beszéltek a nagyival, aki azt üzeni hogy mindenkit szeret, és jól érzi magát, és szép világban van, satöbbi.


Olyat tuti nem mond, ami visszaellenőrizhető. Nagyi, hol hagytad a kamra kulcsát? Azt sose kérdezik meg, mert esetleg leellenőrizhető lenne, hogy vajh tényleg beszéltek-e a nagyival


Szóval, ne higgy ezekben a butaságokban, hagyd békében nyugodni, nem tudsz vele kommunikálni. Jobb neked is, ha nem rágódsz lehetetlen dolgokon (még ha itt majd meg is próbálnak az ellenkezőjéről elhitetni).

2012. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!