Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az embernek hány érzéke van?

Az embernek hány érzéke van?

Figyelt kérdés
És melyek ezek az érzékek?
2012. júl. 4. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Látás, ízlés, szaglás, hallás, tapintás.
2012. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eNerdzsy ***** válasza:
72%

Látás, hallás, szaglás, ízlelés, tapintás - fizikailag, de amit hatodik érzéknek hívnak és nem definiálható ilyen egyszerűen az állhat különböző megérzésekből.

Ezek jelentkezhetnek a tudat különböző szintjein, és sokféle módon.

2012. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

5

Látás,hallás, szaglás, tapintás, ízlés.


Nekem van egy hatodik, amivel megérzem a hülyéket. :D

2012. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
17
2012. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 8ról tudok. Az első 5, amit előttem leírtak és 3 mágikus érzék.Ebből az egyiket 6ik érzéknek nevezik, a másik 2-t nem tudom, majd elmondja aki jobban ért hozzá.
2012. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öt alapérzék mellé még az egyensúlyt, tehát a tested helyzetérzékelése, az időérzék(nem az a fajta hogy számolod a perceket, inkább a napi ciklust érzi, meg egy sor olyan érzék, amire nincs fizikai magyarázat, tehát ha hiszel bennük akkor súlyosan leugatnak érte. Ha pedig érzékelsz velük, és tudsz róla, akkor drogosnak, alkesznak, vagy egyszerűen hülyének titulálnak.
2012. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
És a humorérzéket miért nem mondjátok?
2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! mr.flash remek a 6. érzéked.


Értem én, hogy mit értettél azalatt, hogy időérzék. Gyakran a hatodik érzékünk az, hogy kitaláljuk a másik gondolatát, egyszerre mondunk vele vmit, nem?

2012. júl. 4. 23:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Az telepátia, és azis egyfajta érzékhez kapcsolódik. Az ESP(extra sensoral perception-töbletérzékszerves érzékelés) jelenségeket általában egybe veszik, de persze csak tudományos szinten nincs külön osztályozva, mert még mindig nem tudják létezik e vagy sem. Az keleti okkultizmus foglalkozik a kérdéssel behatóbban.
2012. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Frászt telepátia, nonverbális kommunikáció.
2012. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!