Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Baj, ha egy 17...

Mit gondoltok? Baj, ha egy 17 hónapos gyerek a Süsün alszik el délutánonként? Lányom alvása a karácsonyi jövés-menés óta erősen megborult,1-2 helyett 3-4 körül alszik el, már tiszta fáradt, de nem tud elaludni, Süsün viszont 5 perc alatt elalszik.

Figyelt kérdés
Engem annyira nem is zavarna,csak attól félek, ha nagyon rászokik és olyan helyen akarnám altatni, ahol nem tudjuk nézni, ott hogy fog elaludni?
2010. jan. 4. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátha ha már visszaszokott a régi kerékvágásba megunja. A legfontosabb, hogy kipihenje magát, párszor próbáld meg a Süsüvel, vagy hátha csak a zenéje is elég.
2010. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most igy jó neki, hagyd:) de aranyos!
2010. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mesén alszik el, pedig nem is nézi, szerintem csak a duruzsolás kell nekik. Nem lesz semmi baja a süsütől. az tény, hogy máshol nehezen alszik el az én lányom is, de úgy vettem észre, hogy inkább amiatt, hogy jönne-menne, nézelődne annyi újdonság van. Így más helyen néha csak babakocsiba téve alszik el végkimerülésben, mikor már kihalt úton megyünk nincs látnivaló.
2010. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!