Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg szellemet láttam?

Tényleg szellemet láttam?

Figyelt kérdés
ne tudom hogy is volt de abban a házban ahol mi lakunk (tatabányán) a teraszunkon halt meg 1 ember egyszer szilveszterkor ki mentem a teraszra tűzi játékot nézni nagyon féltem de ekor a falon valami árnyék ládtcot ara gondol tam az én árnyékom denem az volt mert felemeltem a kezemet de az árnyíék ugyan úgy maradet meg amikor a szobámban aludtam mindig rémálmom volt ezért anyumnál alszom de pénteken mindig nagyon félek mer amikor a szobámban aludtam péntek volt és nagyon féltem át mentem anyum szobájába de nem mertem felketlteni és kinésztem az ablakon látam 1 fekete alakot asztán oda áltam és akor az ablak fénye valami relytélyes alakot hozot be nem mertem megmozdulni már enyhén sírtam amikor anya megengete hogy ott aludjak és késöb ugy negyed ével késöb gépesztem a szobámban és akor mert a hátam mögöt tükör van a gép kikapcsolódot magátol és 1 olyan alakotlaátam bene mint samara morgan és régemben anyu szobájában este élfélkor meg szólalt a rádió és imátság ment rajta és most párhete hogy anyum kikésért a wc re és akor bementünk a szobámba és bekapcsolt a gép amit már 1 éve nem kapcsoltam be ezen kívül anya ment 2 éve vécéni és egymés után három kopogás kinyitota az ajtot mindenki aludt és 2 ével késöb anya elrejtete előlem a régi ruháimat az ágyalá elment a spárba nem volt ithon senki de amikor visza jöt a ruha a szenyes kosáron volt és pár hete megint amikor aludtam a falbol három kopogás MEG ŐRÜLÖK !!!!!!!!!!!!!!!!

#ezotéria #szellem #KÜLÖNÖSLÉNYEK
2012. jún. 29. 11:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg Bloody Mary?:)Nem tudom.Elhihető,szóval nem kitalált történetnek nyílvánítom,Ez egy szellem.Méghozzá egy gonosz szellem.Pontban éjfélkor ment az ima?A rádióban nem szokott ima menni,ez a része nem elhihető.Nyugodtan elmondthatod ha kitaláltál belőle egy pici részt is.Nem fogunk érte leszólni.Nekem is szoktak hasonlók történni.PL.:Én meg az osztálytársaim egyszer láttuk Bloody Maryt,meg mellettem az egyik osztálytársam Bloody Marys videókat nézett,és ilyen vér kinézetű valami folyt ki a hangszóróból és a képernyőn ott volt ő.Meg egyszer a suliban még egy kulcsot cérnára kötöttünk és mindenki lefogta egymás kezét,és mondtuk hogy ha ott volt,akkor mozgassa meg a kulcsot,és elkezdett erősen mozogni.Vannak ilyen furcsa dolgok.
2012. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek, démonok, hasonló lények nem léteznek. Nem tudom, mennyi időt szántál arra, hogy ezt kitaláld, de az biztos, hogy írni, fogalmazni nem tudsz. Bírom az olyanokat, akik csak azért írnak ilyeneket ki, hogy a többieket hülyítsék. De az már mindenki magánügye, mit hisz el.
2012. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
képzeld 1 részét sem találtam ki és miért az ezotériát nézed ha nem hiszel bennük ????????
2012. jún. 30. 12:02
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Én pl. a hozzád hasonló sok kis gyökér miatt járok ide. Ezeket csak beképzeled magadnak, mert ezáltal úgy érzed, hogy több vagy, mint egy átlag ember, pedig nem. Deal with it! Egyébként olvashatatlanul "írsz", ahelyett, hogy ilyen sz*rságokkal foglalkozol, előkaphatnád néha-néha így nyáron a nyelvtan könyvet, szerintem hasznodra válna.
2012. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
54%

"Szellemek, démonok, hasonló lények nem léteznek." Na ez egyáltalán nem igaz mert léteznek. Ami biztos nem igaz az az, hogy egy halott ember szelleme kísért téged.Teljesen ki van zárva.Úgy gondolom, hogy egy gyengébb démon van nálad.Nyugi ez fizikálisan nem tud neked ártani, csak ijesztgetni tud és a félelmedből táplálkozik.Amint legyőzöd a félelmed a démon számár eltűnik a "táplálék" és új hely után néz.Gondolj arra, hogy nem árthat neked fizikailag csak ijesztgetni tud.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
én nem félek tőle csak idegesít
2012. júl. 1. 14:36
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, ha nem félnél tőle nem anyukáddal aludnál, nem kellene kikísérni a WC-re,nem képzelnél alakzatokat a tükörben(mert a démon emberi szemmel nem látható) és a démon már rég eltűnt volna.
2012. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Tudom mi segítene rajtad: [link]
2012. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
K*BE
2012. júl. 1. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!