Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pár napja megjelent a szekrény...

Pár napja megjelent a szekrényemen egy arc. Egy férfi arca. Van kalapja, bajsza, stb. Anyukám szerint hasonlít apukámra, aki már 4 évvel ezelőtt meghalt. Szerintetek miért jelent meg? És ha jobbra nézek, egyszerre látom, mivel velem egy szintben van.

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:19
1 2 3
 1/28 Won ***** válasza:
100%

Szia!

Ha tényleg az apukád szelleme az, akkor csupán lehet, hogy hiányzol neki, látni kíván. Ne félj tőle ez a lényeg. :)


Won

2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Antimod ***** válasza:
100%
Egy fényképet nem tudsz róla készíteni? Érdekes lenne!
2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mintázatú, felületű a szekrényed?

Amúgy egy fotó tényleg érdekes lenne.

2012. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
készítek fotót róla. csak édesanyám elvitte a telefonom.:/
2012. júl. 10. 14:34
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legkirályabb, ha felraknál egy olyan képet is, amin valahogy körberajzolod az arcot, ha esetleg nehezen kivehető lenne.
2012. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

[link]


webkamerával készítettem, szóval nem valami jó a minőség:S

2012. júl. 10. 14:47
 7/28 anonim ***** válasza:

Esküszöm én látom. Egy keskenykarimájú kalap van rajta.

Amúgy annyira tudtam, hogy valami intarziás bútor, azért kérdeztem, hogy milyen felületű. :)


Ilyen felületbe gyakran látni bele különböző formákat, ez az agyunk igénye, hogy felismerhető formákat keres, amit be tud azonosítani. Pláne arcokat könnyű találni szinte bárhol. Amúgy tényleg érdekes, de nem ezoterikus jelenségről van szó.

2012. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

hála az égnek, nagyon megijedtem:( de akkor szerencsére nem ilyenről van szó:)

csak nagyon durva tud lenni, hogy akárhányszor jobbra nézek, mindig ott van. de most majd teszek oda valamilyen posztert vagy nem tudom.:)

2012. júl. 10. 14:56
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen, ha egyszer észrevetted, akkor már azt fogod látni. Olyan, mint az optikai rejtvények, mikor egy arcot kell megkeresni egy ábrán. Ha megvan, akkor már mindig azt látod rajta később. :)
2012. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, ez talán nem intarzia, de hasonló felület. (Nem vagyok asztalos na, bocsánat. :D)
2012. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!