Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bak nő és vízöntő férfi?

Bak nő és vízöntő férfi?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az pont egy bak nő és egy vízöntő férfi...
2012. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Nagyon rossz párosítás.Levegőt a föld jeggyel amúgy se szabad sose összehozni.Tehát,aki Mérleg,Vízöntő,Ikrek,azok sose kezdeményezzenek kapcsolatot a Bakkal,Bikával és a Szűzzel.Tényleg,nagyon nem jó.Szerelmet el se tudok képzelni közöttük.Biztos van ilyen párosítás,és most majd jönnek a cáfolatok másoktól,hogy de hát ők már több éve vannak együtt,és Bak-Vízöntő a felállás...igen,előfordul a kivétel itt is.De nagyon ritka,és ezt tapasztalatból is mondom!
2012. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos halál
2012. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy ha szeretik egymást??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,
2012. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elottem szoloval.Ha szeretik egymast, nem szamit.

Egyebkent tegyuk fel hogy nem tartom butasagnak az asztrologiat, mert regen nagyon hittem benne.Akkor is ugy vallottam hogy aki spiritualisan fejlodik annak tul kell lepnie, sott fontos tullepnie az asztrologia hatasai altal letrehozott hatarokat.

2012. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal:)
2012. febr. 21. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:

"Felejtsd el!"

Ez tetszik . most hagyd ott azonnal , mert egy "szakértő" tanácsot adott neked .

Mit számít a horoszkópod , ha ehhez kötöd a kapcsolatodat , lehet hogy te magad fogod tönkretenni.

2012. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor az lesz a legjobb ha felgyujtod és kést állitasz a hátába, mit számit már hogy mit fröcsögnek egy debill fórumon.....
2012. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha most itt azt írja mindenki hogy rossz döntés akkor rögtön otthagyod annak ellenére hogy szereted???? csak mert vagy h.ülyeségből vagy unalomból valaki bar.omságot ír????????????? :)))))
2012. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én bak vagyok, és én még ck barátilag sem tudok kijönni a vizöntőkkel.......:((
2012. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!