Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én képzelem be magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én képzelem be magamnak?

Figyelt kérdés

Megszakadt egy se vele-se nélküle kapcsolatom.

De tudom, vagyis néha érzem legbelül, h nagyon hiányzom neki(természetesen nem tagadom, h ő is hiányzik nekem).

Néha lájkolgat a facebookomon. Múltkor kilinkeltem egy zenét egy alig ismer együttestől(ő ismeri) belájkolta... majd 4 nappal később kirakta ő is ugyanazt a zenét...

Nem gondolom, h beképzelem ezt a dolgot, kb 60%-ra veszem, h miattam történt ez az egész. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is...


2012. jan. 7. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szokj le a sok facebookról, és élj rendes életet. =)
2012. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az, eddig rendes életet éltem, de emiatt f.sz miatt(már bocs a kifejezésért) folyamatosan nézegetem, h ki mit hogyan mikor stb...

Csak mert ő nagy face fan, és nevetséges ahhoz képest, h 26 éves. Engem meg rászoktatott :D

2012. jan. 7. 12:41
 3/17 anonim ***** válasza:

ezek a kombinálások,lehet,hogy......

Hát nincs kizárva,de lehet,hogy direkt csinálja!!!

2012. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A hálózat csapdájában. =)
2012. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én mindenesetre erősen küzdök érte, h felejtsek... szval semmit nem reagáltam a dologra.
2012. jan. 7. 12:43
 6/17 anonim ***** válasza:
HA felejteni akarsz, tökömért a facebookját nézegeted?!
2012. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

erekcio


most,igazat adok!!!

2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, mit tegyek ha a fő üzenőfalon jelenik meg??? :D
2012. jan. 7. 12:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Partner törlése funkció sem viccből van ám.
2012. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Öhm, nem tudom, nem akartam törölni, mert azzal csak nevetségessé teszem magam sztem. Együtt voltunk, de békében váltunk el... Most akkor én itt törölgessem. Minek???
2012. jan. 7. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!