Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációval milyen szintű...

Meditációval milyen szintű vizuális élményeket lehet előidézni?

Figyelt kérdés

Foglalkoztam egy ideíg tudatos álommal, de miután több technikát is kipróbáltam, és egyszer sem ébredtem tudatomra az álmomban, inkább leállítottam a próbálkozást. Az elején csak szórakozásra akartam használni, komolyabb céljaim nem voltak vele. Itt jött az az ötlet, hogy ha erre a célre a tudatos álom nem jó, akkor mi van a meditációval ? Biztos vannak ezen a téren tapasztaltabb emberek, akik már próbálták erre használni. Arra gondolok, hogy létrehozok egy saját tudatommal formált világot, és azt csinálok amit akarok. Ha van ilyen, akkor megtudnátok mondani hogy milyen kulcsszavakkal érdemes rákeresni, esetleg milyen oldalakon nézzek utánna ?

Előre szólok: semmi ezotérikus hülyeséget sem szeretnék elérni a meditációval, tehát nem ilyesmi tartalmakat keresek, hanem olyat, ahol tudományosan magyarázzák el a dolgokat.



2012. júl. 14. 08:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha jobban tudok elképzelni dolgokat, az már haladás :) Valami ilyesmire is godoltam.
2012. júl. 14. 11:43
 12/13 anonim ***** válasza:
#10 a meggyőződésed szerencsére nem sokakat érdekel:)
2012. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Minden nap tudatosan álmodni szinte lehetetlen. De ha azt vesszük, hogy egyetlen éjjszaka alatt többször is álmodunk, akkor még ez sem lenne káros... amikről én tudok, az maximum heti 3-4 siker, de többről még sosem olvastam.

Ellenben a meditációról mindenki tudja, hogy akár napi több alkalom sem káros, sőt, egészséges dolog. Térjünk is vissza erre :D Most pont nem jut eszembe értelmes kérdés... lehet meditálva tanulni ? :) Iskolás tananyagra gondolok, mert ami engem nem érdekel, azt képtelen vagyok megtanulni... ami pedíg érdekel arra szinte tanulnom sem kell, és tudom az egészet.

2012. júl. 14. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!