Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az a fogyokúr...

Mennyire hatásos az a fogyokúra, ha nem eszik az ember semmi kenyeret, de ugyanúgy táplálkozik?

Figyelt kérdés

Tudniilik rólam, hogy nagyon kenyeres vagyok! Sőt éjszaka is eszek mindig, de nem hizok, mert mellette elég gyakran végzek házimunkát!

De ettől függetlenül, hogy nem hizok, szeretnék fogyni egy kicsit a hasamból, milyen módszereket ajáltok, 160cm-60kg vagyok?

19L


2010. máj. 24. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd el teljesen a kenyeret...Csak kevesebbet egyél belőle.
2010. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
futás, bringázás, úszás
2010. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

1. csak hasból nem tudsz fogyni!

2. Csak a kenyér elhagyása nem elég, ha a többi mind marad.

3. Én teljesen elhagytam a kenyeret, sőt, minden búzaszármazék-félét. És még élek:))))

4. Sportolj, ami jól esik, ha máshoz nincs kedved, akkor sétálj nagyokat, mostmár remélhetőleg jön a szép idő. Egyél sokszor keveset. kerüld az egyszerű szénhidrátokat, és egyél sok sovány húst, illetve halat.


Sok sikert kívánok!:)

2010. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
100%

1 rendes szelet kenyér 200 Kcal. Az nem kevés. Ha napi 3 szelet kenyeret elhagysz, az napi 600 Kcal minusz. Az heti 4200 Kcal, az kb fél kiló zsír.

Így számolj.

De arra ügyelj, hogy ne pótold mással!!! Nem lehet akkor több rizst szedni, több krumplit enni, több húst enni, meg több csokit enni!

(Ezt azért emelem ki, mert idővel az ember hajlamos lesz rá.)

2010. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!