Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Folyamatos boldogság érzet...

Folyamatos boldogság érzet eléréséhez, pozitív gondolkodásmódhoz, jókedv megteremtéséhez tudnátok videókat, filmeket linkelni?

Figyelt kérdés
You tube-ról pl. Nagy segítség lenne,mert most pozitív rezgéseket kell kibocsájtanom magamból,nekem segítenek az ehhez kapcsolódó videók.
2012. júl. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns.
2012. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okos válasz.
2012. júl. 17. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Balogh bélát ajánlom, írd be, sok jelenése van a jutubon, és Eckhart Tolle ugyanígy.
2012. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Viszont azt ne gondold, hogy folyamatos boldogságérzetet ellehet érni. Én kétlem. Talán majd a ragaszkodásod a boldogságérzethez fog téged lelökni az útról. Bár kitudja, ezt csak úgy megjegyeztem, mint személyes vélemény...
2012. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Folyamatos boldogságérzet nem létezik. Mert a boldogság nem egy állandó állapot csak egy múlandó érzés. Ugyan olyan mint a nagy lángon égés sokáig..Ugye tudod mi az eredmény?
2012. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.Egyenlőre nekem még az is jó,ha pozitívan tudok gondolkozni jelenleg.
2012. júl. 18. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!