Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Cégem facebook oldalán kedvelt...

Cégem facebook oldalán kedveltem egy másik céget, de ez a cég zaklat folyamatosan, hogy tudom letörölni a lájkolást a cégem oldaláról, hogy a zaklató cég ne legyen jelen nálam?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

3. Tiltás: ennek akkor van értelme, ha úgy akarsz valakitől megszabadulni, hogy a jövőben ne is láthassátok egymás adatlapját és mivel rákeresni se tudtok egymásra, így ismerősnek se jelölhetitek egymást, se üzenetet nem tudtok küldeni mindaddig, amíg a tiltást fel nem oldod. Tiltás menete: profilom –> adatvédelmi beállítások –> tiltólisták –> beírod a nevét. Feloldáskor pedig kitörlöd ugyaninnen.

Ha közös ismerősnél mindketten kommentáltok, csak annyit fogsz belőle látni, amennyi a szövege, se avatar, se név. A megmaradt levelezésetek, üzenőfali csevegéseteknél is pontosan ennyi látszik majd számodra, de akár törölheted is őket.


4. Jelentés: ha az illető olyan dolgokat tesz, ami zavar téged, akkor ezt jelezheted úgy, hogy az adatlapján a bal oszlop legalján a “jelentem” funkciót használod. Ettől még az ismerősöd marad, ha ismerted, de ismeretleneket is tudsz jelenteni.


Fontos tudni, hogy egyik műveletről sem kap értesítést a másik fél. Ha csak ez tartott vissza, hogy valamely ismerősödtől megválj, nos.. elhárult az akadály.


[link]

2012. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyan léphetsz kapcsolatba a facebook-kal?

[link]

2012. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!