Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan akinek a férje pont...

Van olyan akinek a férje pont a másik véglet gyerekvállalás szempontból? Szerinte 3-4 gyerek is elférne, és hiába vannak anyagi nehézségek, azért folyamatosan egy szakajtónyi gyerekben gondolkozik?

Figyelt kérdés
Bevallom, néha irigyedve olvasom hogy másnál épp apukát kell győzködni hogy legyen még gyerek. Az én férjem szereti ha terhes vagyok, szereti ha kisbaba van a háznál, és egyik babánál se "akadt" ki hogy jaj most mi lesz. 3., meg 4.gyereket tervezget, aggódik nehogy "kifussunk" az időből. Pedig vannak nehézségeink anyagilag is, meg ő nagyon sokat dolgozik, hajt hogy meglegyenek a dolgok. Én 2 gyerek mellől mennék vissza dolgozni már, ő meg tök szomorú hogy miért nem inkább következő baba jön. ( a nagyobbunk 5 éves, a kisebb 2.5 és volt egy vetélésem). Mivel "szereli" le apukát az, aki már nem szeretne többet? Vagyis ez így nem igaz mert szeretném én, de nem látom olyan jónak a helyzetet hogy3 vagy 4(!!) gyerekről gondoskodjunk.
2012. febr. 26. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ész érvekkel próbáltad már meg győzni?hogy Te miért nem mersz több gyereket vállalni?
2012. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mivel szerelik le. (Én viszont téged irigyellek, hogy van férjed és 3-4 gyereknek is örül. Nekem se társam, se gyerekem, pár év és 40 leszek.) Talán mond azt hogy egy évet azért szeretnél dolgozni előtte, hátha így csúsznak a dolgok.
2012. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves második :(( Tudom ez banális dolognak tűnik amit írok, de rosszul esik hogy nem tudok egyetérteni vele ebben a kérdésben. Nem erőlteti végülis, csak látom hogy szomorú hogy nem gondoljuk egyformán. Mindig kérdezi hogy dehát nem lenne jó ilyen pici aranyos babákat meg ilyen szép gyerekeket nevelgetni még? (mint a fiunk meg a lányunk). Amire persze a válaszom igen, de akkor se mernék. Ki tudja mi lesz később hogy alakulnak a dolgok.Korábban azt hittem mikor még csak 1 gyerek volt, hogy egyszerűen csak vágyik egy lányra is és ha meglesz mind 2 akkor annnyi elég is lesz.
2012. febr. 26. 13:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ezt már hogy nem lehet tudni hogy alakulnak a dolgok anyagilag stb. meg ha meghal ne adj isten valamelyikünk akkor a másiknak milyen nehéz lenne stb. ( a 3-4 gyerekkel) de erre ő mindig csak azt mondja hogy ez hülyeség így nem lehet élni hogy MI LENNE HA. Mert ezzel az erővel egyet se kellene vállalni hiszen ki tudja, lehet meghalunk...
2012. febr. 26. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom is ilyen (egyenlőre egy gyerek van) de én nem hagyom magam.Sajnos nekem kell észnél lenni,és egyenlőre biztos nincs második (harmadik,negyedik) baba.Nem zárkózom el a gondolat elől,de nem hagyhatom,hogy felelőtlenül szüljek a világba
2012. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 5-öt szeretne:) Na, rögtön sikerült neki duplázni, elsőre ikreink lettek! Majd szeretnénk még babát, de azt hiszen én már csak egyet:)
2012. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%
Mi 4-en vagyunk testvérek és nagyon élvezzük mindannyian. Mindig olyan jó a hangulat. Még van egy pár barátom akik 3-an vannak testvérek.
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!