Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy boszorká...

Honnan tudhatom, hogy boszorkányság áll-e a szerencsétlenségem mögött ( többi lent)?

Figyelt kérdés

Szal anyám tavaly elhagyta apámat, azóta pokol az életem (mert még gimis vagyok és nem tudok dolgozni, rászorulok)

szal a melléksztori kb annyi, hogy van két házam , vannak részei amit ajándékozással vannak a nevemen.

anyám szakitott ezzel a palival, amikor kirugták a munkahelyéről, azóta van egy cégem,a nevemen,és erre nyitottunk üzleteket, elég jól megy a második üzletet nyitjuk egy hónap alatt,és hirtelen visszajött a csávó, és megint minden kezd elromlani... anyám idétlenségeken röhög (ez rosszabb mint a szerelem) totál ezt mondja a csávó: kisujj anyám meg röhög azt leszopja helyben... ez kiakaszt, szerintem csak a pénz kell neki... anyámat nem vághatom pofán, mert visszaköveteli a vagyonom, de am kajak nagyon szivesen megverném már hogy észhez térjen... a csávo anyja meg apja hót igénytelen zsidó cigányok... (szal kb a csávó is,,,) kibszott undorítóak, ráadásul a csávó 40 éves és még mindig az anyjával él, szal ép ezsü ember nem jönne össze iennel... anyám teljesen megvan hibbanva és készül másodjára is elbaszni az életünket... az egész bevétel kb a csávóra megy, anyám kleptomán azóta és hazudozik is... egyszerűen degenerálódott... nem tom mit csináljak nem tudom megfékezni... valami mágia lehet mögötte a cigány anyjával kapcsolatban... szal nekem átok kell amivel karmán kivül büntetlenül kinyirhatnám azt a szemét roma disznót, vagy legalább valami buff védelem... köszi bocsi a hosszu értelmetlen szövegért...


2012. júl. 19. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam,hogy a csávó anyja unokát akar de nagyon gyorsan, nem valami feketemágiához kell a gyerek???
2012. júl. 19. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, ezeket a dolgokat bele látod. Tudat alatt még nem viselted ki a szüleid szakítását és ez rányomja a súlyt az életedre. Tedd túl magad ezen !
2012. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> valami mágia lehet mögötte a cigány

> anyjával kapcsolatban...

Ööö... Nem tudom feltűnt-e, de 2012-ben vagyunk, nem 1012-ben, a hülye babonák ideje lejárt. Nem létezik boszorkányság.


> a csávó anyja unokát akar de nagyon gyorsan, nem valami

> feketemágiához kell a gyerek???

Most hülyéskedsz, vagy komolyan kérdezed?

Amennyiben komolyan kérdezed sajnálattal kell közölnöm, hogy minimális szinten sem vagy képes a racionális gondolkodásra. (A rendelkezésre álló információk alapján anyád sem...)

2012. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőlem megtudhatod a választ: NEM!
2012. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a racionális dolgokon már túlvagyok...és nem nem érdekel anyám meg apám szakítása ... kicsit furább vagyok mint egy átlag "gyerek" bár 20 körül járok
2012. júl. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!