Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az a hirtelen érzés,...

Mi lehet az a hirtelen érzés, hogy egy élö ember már halott?

Figyelt kérdés

Nem rég éreztem hirtelen egy olyat,hogy az élö apám,már nem él.Amugy kevés benne a szeretet,nem tudja kimutatni az érzéseit,olyan mintha a gyerekei nem érdekelnék.

Az édesanyám,viszont nincs az élök sorában,és néha olyan érzésem van,mintha mégis élne...a testében.

Valaki tudna erre bármilyen magyarázatot?



2012. júl. 20. 17:51
 1/3 imateka válasza:
na szóval, gondolom anyukád rendesen el van temetve, akkor hogy érzed, hogy még él a testében? Kicsit helyrerázom, a gondolataidat, szerintem anyukád szellemét érzed Magad körül, ez előfordul, hogy bizonyos emberek szellemként mellettünk vannak és segítenek, az, hogy apukádon azt érzed, hogy mintha már halott lenne, nos vidd el pszichológushoz, mert szerintem depressziós
2012. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az erzesed, a tied, benned van, benned "zajlo" valosag. Es mas a "külsö" valosag.

Lehet, hogy azert erzed igy, mert edesanyad allt hozzad erzelmileg közelebb, töle "kaptal" több szeretetet, örömet, es mindazt, ami az eletet jelenti, ezert ö valoban "el" (benned tovabb)? Mig edesapad mas termeszetü, erzelmileg olyan semleges, közömbös, mintha "nem elne"?

Tehat a szimbolumok nyelven, ez lehet egy magyarazat.

2012. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azt hiszem,igazatok van.De pszichologushoz ,biztos nem tudnám elrángatni.Nem baj,azt hiszem a pszichologiához nekem is van némi tehetségem...pláne az övéhez.
2012. júl. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!