Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghal egy ember, találkozi...

Ha meghal egy ember, találkozik a többi halott szeretteivel?

Figyelt kérdés
Lélekvándorlásba ne hiszek.Szerintem előző élet nem volt.De nem akarom megbántani azt aki hisz benne.Abban viszont bízok,hogy ha meghal valaki látja a többi halottakat.Ti mit gondoltok?
2011. okt. 22. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem igen.


Anyu halála után álmodtam vele, itt volt nálam, csodálkozott, h minden át van rendezve, kérdezte, h hol az ágya, beszélgettünk, mesélt a fenti dolgokról, h ott nincs betegség, elmúlt a cukorbetegsége is, mama is ott van vele.

Kérdeztem, h mama miért nem jön el hozzám álmomban soha, mire azt válaszolta, h most is itt van, de ő már nem jelenik meg senkinek.


Tudtam, h álmodom, anyu is mondta, h csak álmomban jöhet, mi sokat beszéltünk arról, h ha elmegy majd, visszajön, és beszámol róla, h mi van a halálon túl.


Furcsa egy álom volt, azóta sokkal nyugodtabb vagyok, hiszem, h ő jött el hozzám, megvigasztalni, ez pont egy évvel a halála után történt.


De például a mama egy éves "halálfordulóján" anyu látta mamát, kint a temetőben, majdnem átlátszó volt, és úgy nézett ki, mint fiatalkorában. Csak pár pillanatra látszódott.


Mikor a kisfiam megszületett, akkor én láttam mamát, egy héten keresztül mindig ugyanakkor jött, mindig ugyanott állt, az utolsó alkalomkor elmosolyodott, bólintott egyet, és azóta nem láttam.

Akkor úgy éreztem, h eljött megnézni a dédunokát, és úgy éreztem, h jó anyának tart.

Persze ezek ki tudja, h mik, lehet, h csak én akartam látni őket, lehet, tényleg itt voltak, egyszer mindannyian megtudjuk, h mi is van igazából, de nekem jó azt hinni, h nem szakad meg a halállal semmi.

2011. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen ez elképzelhető főleg az tudja látni aki ebbe hisz és azt is csak álmába ahogyan az első is írta.
2011. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok,hogy az élők látják -e a halottakat,hanem a pl:a meghalt papám,látja -e a rég meghalt mamámat.
2011. okt. 22. 14:04
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

igen, ezt írtam.

Anyu azt mondta álmomban, h mama is ott van vele.

2011. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

egyébként meg honnan tudhatnánk biztosra?!


mi is csak annyit tudunk amennyit te

2011. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
igen én tudom h Elvis és Zámbó Jimmy jó barátok lettek a túlvilágon
2011. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt hallottam, Elvis a közelébe sem engedi Jimmyt!
2011. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, mert nekem már lassan több ismerősöm van a túlvilágon, mint itt.
2011. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Szia!Mindenki találkozik halálakor elhunyt szeretteivel.Olyan ez,mint a születés.többnyire anyák jönnek gyermekükért,de mindenkit várnak odaát.
2011. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ebben hinni. Amióta édesanyám meghalt, apuka minden vasárnap mise után kiment a sírjához és onnét megnyugodva tért haza.


azt mondta, hogy ő beszélgetett édesanyámmal. Persze, csak gondolatban, de utána mindig nyugodt volt.

Most már sajnos ő is meghalt és abban reménykedem, hogy valóban találkoztak a túlvilágon.

Én hiszek benne. Amikor elbúcsúzott tőlünk a kórházban,félig már öntudatlan állapotban volt, de azt mondta, hogy boldog, mert nem sokára találkozni fog anyukával.

Ő ebben a tudatban is halt meg.

2011. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!